Sorin Cârțu nu are niciun dubiu înainte de FCSB - Universitatea Craiova: ”Asta este soarta echipei”

FOTBAL:UNIVERSITATEA CRAIOVA-FC VOLUNTARI, SUPERLIGA SUPERBET (30.09.2022)

Foto Unde s-a antrenat Universitatea Craiova în ziua derby-ului cu FCSB: Alex Mitriță, absent

antrenament universitatea craiova (2)

Video Elias Charalambous nu a recepționat mesajul lui Gigi Becali: ”Nu cred că trebuie schimbat”

Video Sepsi - Farul 1-1. Remiză ”nebună” la Sfântu Gheorghe. Covăsnenii au avut două goluri anulate

FOTBAL:SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE-FARUL CONSTANTA, PLAY OFF SUPERLIGA SUPERBET (5.04.2024)

Video Gloria Buzău - Unirea Dej 0-0. Gazdele au lovit transversala în repriza a doua, iar oaspeții au ratat golul în ultimul minut

Cristian Balaj s-a pronunțat înainte de CFR Cluj - FCSB: ”E peste Șut”

balaj

Jucătorii CFR-ului, deja cu gândul la meciul contra FCSB-ului, după calificarea în semifinalele Cupei României

Video Enache nu s-a resemnat: "Nu ne-am spus ultimul cuvânt". Ce a spus despre absența îndelungată a lui Alibec

FOTBAL:UNIVERSITATEA CRAIOVA-ASTRA GIURGIU, LIGA 1 BETANO (10.03.2019)