56 rezultate pentru eticheta

fotbal brazilia

A comis ”cel mai ciudat penalty din istorie” în minutul 90+5 și și-a ”îngropat” echipa

abc12

Un fotbalist de 21 de ani, suspendat pe viață! Trebuia să provoace un penalty pentru 30.000$, dar nu a mai apucat

Soccer player with a falling banknotes and stats

Un fotbalist trebuia să provoace un penalty pentru 30.000$! Ce s-a întâmplat + 15 jucători riscă ani buni de închisoare

minge-bani

Șapte jucători, acuzați oficial de trucarea unor meciuri! Câți bani ar fi primit pentru a încasa cartonaș galben + Ce riscă

Business football

Video A luat mingea și și-a dat autogol în minutul 89! Cum au reacționat colegii + Care ar fi motivul gestului absolut bizar

autogol-brazilia

Video Un antrenor a lovit cu capul în figură o femeie arbitru direct pe teren, însă nu recunoaște nimic: ”O voi da în judecată”

antrenor-arbitru-cap

Video Un arbitru a scos pistolul la finalul partidei! Nu s-a ferit să împartă și pumni

Fotbal brazilia

Video ”Foarfecă” din afara careului! La doar 15 ani, a marcat un gol cum rar se vede pe un teren de fotbal. Forțele Europei îl vor

endrick

Video Imagini incredibile! Fotbalist arestat direct de pe gazon și acuzat de tentativă de omor. Gest incalificabil

arbitru-batut

Tiago Rech, dovada vie că visurile pot devenit realitate! Povestea suporterului care a devenit președintele echipei favorite

tiago-rech

Video Se întâmplă în Brazilia: ameninţat cu arma înainte să bată un penalty. Cum a executat şi ce a făcut portarul

mitraliera fotbal

Leonidas, primul copil de foc al Braziliei

Leonidas

VIDEO Chapecoense - Palmeiras 5-1. Surpriza sezonului în Brazilia

esec palmeiras

VIDEO Victorii pentru Palmeiras și Internacional în etapa a 26-a din campionatul Braziliei

palmeiras

VIDEO Flamengo - Cruzeiro 2-0. A patra victorie consecutivă pentru gazde

flamengo cruzeiro

VIDEO Sao Paulo - Internacional 2-0. Gazdele au urcat pe locul 4 în Brazilia

sao paulo

VIDEO Ajuns la 41 de ani, Dida a făcut spectacol în poartă. Paradele brazilianului

dida

VIDEO Un fost atacant al Milanului a semnat ratarea săptămânii

oliveira

VIDEO Sao Paulo - Goias 0-3. Oaspeții au realizat surpriza etapei în Brazilia

goias

VIDEO Atletico Paranaense - Santos 0-0. Trei meciuri consecutive fără victorie pentru gazde

atletico santos

VIDEO Gremio - Internacional 5-0. Gazdele au urcat pe podium în Brazilia

gremio internacional

VIDEO Palmeiras - Sao Paulo 4-0. Echipa lui Marcelo Oliveira a produs marea surpriză în Brazilia

bucurie palmeiras

Un club brazilian a găsit o soluție ingenioasă pentru a opri violențele: mamele fanilor, chemate la meci

fani recife

Justiția a pus capăt unui meci în minutul 16. Jucătorii, somați să plece de pe teren

joc anulat brazilia

Jucătorul

Cosmin Staniloiu portret

Împlinește 39 de ani, dar nu se lasă de fotbal. Juninho continuă la Vasco Da Gama

juninho pernambucano vasco da gama

Unul din patru brazilieni ținea deja cu Barcelona, înainte de transferul lui Neymar

neymar brazilieni barcelona

Adriano revine în fotbal, după mai bine de un an de pauză

adriano ribeiro

VIDEO Fanii unei echipe din Brazilia, obligați de polițiști să cânte imnul rivalilor

santa cruz fani

Mirajul Braziliei. Campioana, aproape să retrogradeze cu o etapă înainte de final

cruzeiro criciuma

VIDEO Pato a ratat lamentabil un penalty după care echipa sa a fost eliminată în Cupă

pato corinthians

VIDEO Atletico Mineiro - Cruzeiro 1-0. Oaspeții rămân lideri în ciuda înfrângerii

mineiro-cruzeiro 3

VIDEO Sao Paulo - Gremio 0-1. Gazdele sunt tot mai aproape de retrogradare

captura gremio

VIDEO Goias - Fluminense 1-2. Oaspeții, neînvinși de 7 meciuri în Brazilia

Goias - Fluminense 1-2

VIDEO Rogerio Ceni se retrage la 40 de ani. Record unic pentru portarul brazilian

rogerio ceni

VIDEO Cruzeiro - Atletico Paranaense 1-0. Gazdele continuă lupta pentru titlu

captura bucurie cruzeiro

VIDEO Corinthians - Flamengo 4-0. Pato a reușit o "dublă"

VIDEO Vasco a învins cu emoții pe Criciuma

vasco-criciuma

VIDEO Autogol imparabil marcat de Nei, în Brazilia

nei autogol

CM din 2014 e atacat de un fost mare jucător carioca: "FIFA e președintele Braziliei"