11 rezultate pentru eticheta

germania italia

Video Liga Națiunilor | Germania - Italia 5-2, Anglia - Ungaria 0-4. Toate rezultatele zilei

liga-natiunilor

Video Penalty-ul lui Hector a declanșat nebunia la Berlin! Extaz pentru fanii Germaniei

nemti

Video "Bufonii" sferturilor de la Euro! Glumele despre Zaza şi Boateng, după gafele din Germania - Italia

zaza

Video Neuer, eroul Germaniei la penalty-uri: "Niciun italian nu a bătut unde o face de obicei"

neuer

Low, după calificarea dramatică în semifinale: "Nu imi imaginez că Italia putea înscrie din acţiune"

ozil

Video Buffon, în lacrimi la finalul meciului cu Germania. Promisiunea portarului Italiei

buffon

Cea mai lungă serie de lovituri de departajare din istorie a fost egalată! Italia, implicată în ambele

italia 18

Ultimele două goluri încasate de Buffon, opera lui Ozil! Între ele, 440 minute de invincibilitate

ozil

Schweinsteiger l-a egalat pe Miro Klose la capitolul prezenţe la turneele finale majore

schweini

Maghiarul Viktor Kassai va arbitra cel mai important meci al sferturilor Euro 2016