Amendă uriașă primită de CSA Steaua

Screenshot 2023-11-20 at 21.23.06

Florin Talpan, în tribune la CSA Steaua - Rapid! Ce au făcut suporterii când l-au văzut

FOTBAL:CSA STEAUA BUCURESTI-RAPID BUCURESTI, CUPA ROMANIEI BETANO (1.11.2023)

Foto ”Opriți meciul!”. Steliștii au fost ”deconspirați” de rapidiști, cu doar câteva ore înaintea derby-ului din Ghencea

Ce a remarcat Cristiano Bergodi, după victoria Rapidului de la Botoșani din Cupa României

FOTBAL:RAPID BUCURESTI-DINAMO BUCURESTI, SUPERLIGA SUPERBET (1.09.2023)

Video ”Clienții” lui Daniel Oprița, după 1-3 cu ”U” Cluj: ”E ca și cum ar avea pistolul la ei”

oprita

Exclusiv Ilie Dumitrescu a descris în patru cuvinte ce s-a întâmplat în FC Bihor - FCSB

FOTBAL:FC BIHOR ORADEA-FCSB, CUPA ROMANIEI BETANO (27.09.2023)

Reacția lui David Miculescu, după FC Bihor - FCSB 0-2

miculescu

Video Ce s-a întâmplat înainte de Bihor - FCSB. Mihai Stoica: ”N-am văzut în viața mea așa ceva”

sup

Debut la FCSB, în meciul cu FC Bihor. Echipa de start

FOTBAL:ANTRENAMENT OFICIAL FCSB, INAINTEA MECIULUI CU FC NORDSJAELLAND (16.08.2023)

Video Antrenorul Universității Craiova nu s-a ferit de cuvinte, după 1-1 cu Tunari: ”E jalnic, deci nu pot să cred așa ceva”

bon

Debut la FCSB în meciul din Cupa României: ”O să joace Dan Spătaru. Să vedem cum cântă”

FOTBAL:STEAUA BUCURESTI-FC BRASOV, LIGA 2 CASA PARIURILOR (27.11.2022)

Video Cupa Romaniei | Sepsi, victorie la scor cu FC Voluntari! Spectacol la Unirea Slobozia - Dinamo

cupa romaniei trofeu

O singură echipă și-a asigurat calificarea în sferturile Cupei României, după etapa a doua a fazei grupelor

FOTBAL:CS MIOVENI-FC BOTOSANI, CUPA ROMANIEI (08.11.2022)

Video A intrat între buturi în meciul cu CFR Cluj, dar nici măcar nu e portar: ”Am multe kilograme în plus. Muncesc, am și job”

ciui

Câți bani a încasat fiecare club după prima etapă a grupelor Cupei. FCSB lua de trei ori mai mult dacă nu era egalată la ultima fază

Trofeul Cupei României / Foto: Sport Pictures

Dan Petrescu, după 1-1 cu 'U' Cluj: ”De mult timp nu i-am mai certat așa. Am vrut să fac șapte schimbări. Nu, opt!”

petrescu dan

Reacția lui Constantin Budescu după ce Gabi Tamaș a plecat de la Petrolul

budescu

Exclusiv Fotbalistul FCSB-ului criticat după meciul cu UTA Arad: ”N-ai cum să intri așa!” + Faza la care Adrian Cojocaru a greșit

radunovic

Mihai Stoica: ”Am văzut multe în fotbal, dar un arbitru ca domnul Cojocaru, niciodată”. Serie de acuzații și o ironie

meme

Video Final cum rar se vede, în UTA - FCSB: patru eliminări în 11 minute! Arădenii au profitat și au egalat la ultima fază

FOTBAL:UTA ARAD-FCSB, CUPA ROMANIEI GRUPA B (19.10.2022)

Și-a semnat ”sentința”! Rachid Bouhenna a luat două galbene în câteva secunde în UTA Arad - FCSB

bouhenna

Video Andrei Vlad a așteptat șapte luni să apare din nou la FCSB și a luat gol după șapte minute

andrei vlad

Exclusiv ”Jucăm cu ospătarii ăștia?”. Ilie Dumitrescu a explicat cum s-a produs marea surpriză din grupele Cupei României

ilie-dumitrescu0

”Ar fi lipsă de respect”. Subiectul pe care Mirel Rădoi a refuzat să-l comenteze după 2-0 cu Hermannstadt

mirel radoi

Video Florin Stângă, atac la jucătorii săi după eșecul cu Dinamo. ”Nu și-au dorit calificarea”

Florin Stângă, Viitorul pandurii / Foto: captură Digi Sport