"Halep a fost pe jumătate perfectă!". Site-ul oficial al Indian Wells o laudă pe Simona

halep1

Halep, în direct la o emisiune TV din SUA. "Te-a ajutat ea să semnezi cu Nike?". Simona a dat cărţile pe faţă

28795390_1983038398392823_5043867829598378722_n

Miza financiară a partidei Simonei Halep cu Petra Martic. Cât va primi românca dacă va cuceri trofeul la Indian Wells

halep

Wozniacki a dat vina pe teren, după meciul care a îndepărtat-o și mai mult de primul loc WTA

wozniacki indian wells

Cahill are simţul umorului. Ce a postat pe contul de Twitter, la o oră după victoria Simonei

cahill halep ao 2018

"Doamne, mai dă-mi o şansă!". Destinul teribil al Petrei Martic, adversara din sferturile Indian Wells pentru Halep

martic12

Video Simona, după victoria cu Wang, din optimile Indian Wells: "M-a bătut la antrenamente"

simona halep

Video SIMONA HALEP - QIANG WANG 7-5, 6-1. Numărul 1 WTA este în sferturi la Indian Wells

halep victorie

Halep şi-a aflat adversara din sferturi la două minute după ce a învins-o pe Wang. Cu cine va juca

collage halep martic

Video Halep, un pachet de nervi! Rumoare în tribune: ce a făcut românca la 4-3 în primul set

halep112

Wang a rezistat 5 game-uri cu Halep şi a cerut on court coaching. Ce i-a transmis McNamara

captura wang time out

Halep are prima şansă să câştige Indian Wells. Marile favorite de pe jumătatea sa "au căzut pe capete"

Simona Halep

Video Caroline Wozniacki, calificare cu emoții în optimile de la Indian Wells

wozniacki

Dolehide a luat-o la ţintă pe Halep, în timpul meciului. Explicaţiile pentru atitudinea super-ofensivă

dolehide bun

Ce i-a solicitat Cahill Simonei Halep la marile turnee: "M-a ajutat de fiecare dată"

Darren Cahill Simona Halep

Halep s-a antrenat cu viitoarea adversară de la Indian Wells. Ce spune despre duelul cu Wang

halep wang indian wells

Video Simona Halep, revenire superbă în "thriller-ul" din turul 3 și calificare în optimi la Indian Wells

victorie simona halep Indian Wells BNP Paribas Open

Video Publicul a aplaudat în picioare cea mai frumoasă minge a meciului Halep - Dolehide

meci halep dolehide

Video Prima reacție a lui Halep după meciul cu Dolehide. Unde s-a făcut diferența pentru o victorie muncită

halep dupa meciul cu dolehide

”O s-o caut pe internet”! Halep nu știe nimic despre viitoarea adversară de la Indian Wells

”Îi voi spune lui Darren să mă pedepsească”! Simona a răspuns la o întrebare delicată

Simona Halep Darren Cahill

Ploaia a dat peste cap programul la Indian Wells. Când va juca Simona Halep

halep program indian wells

Anunț important făcut de Simona Halep, după primul meci de la Indian Wells 2018

Foto Nadia Comăneci a urmărit din lojă meciul Simonei Halep

Nadia tribune

Video Simona Halep se bucură pentru revenirea Serenei Williams: "M-a inspirat mereu"

Halep Serena

Halep a fost întrebată de americani de Serena. Ce le-a răspuns

serena halep

Emoţii cu Simona Halep, înaintea debutului la Indian Wells

simo

28958887_1984039784959351_8844601845196610073_n

”Să văd cum va rezista piciorul”! Emoții pentru Simona, înainte de primul meci de la Indian Wells

Simona Halep și-a aflat prima adversară la Indian Wells! Liderul WTA a câștigat singurul duel direct de până acum

Simona Halep - kristyna pliskova indian wells 2018

Simona Halep poate întrerupe un tabu de şase ani, la Indian Wells

halep merkel

Avem 5 jucătoare pe tabloul principal de la Indian Wells! Niculescu a spulberat-o pe Vinci

Monica Niculescu

Organizatorii de la Indian Wells au făcut predicţiile: până unde ajunge Simona Halep

halep

Trofeu cu repetiție! Fanii Simonei Halep o văd câștigătoare la Indian Wells

Simona Halep trofeu Indian Wells 2015

Adevăratul motiv pentru care Halep a mers la sediul Nike

halep

halep antrenament 3

Specialiştii au dat verdictul! Ce se va întâmpla cu Simona Halep până la finalul anului

Halep Ostapenko

Halep e lider mondial, dar nu convinge pe toată lumea! ”Serena e prima favorită la Indian Wells”

Serena Williams Simona Halep

Video Surpriză pentru Halep! Cum a fost surprins marele Agassi în timpul antrenamentelor Simonei

Video Ocol de 1.750 de km! Simona a jucat tenis de masă cu Darren. Prima oară la sediul Nike

Video Cahill şi Halep formează iar o echipă! Australianul a revenit în staff-ul Simonei

Halep Cahill

Simona a pus mâna pe o mică avere, în 2018. Cum arată topul câştigurilor din circuitul feminin

Exclusiv Cahill, din nou alături de Simona la Indian Wells. Ce spune Halep despre Andrei Pavel

Video Exclusiv Halep, fericită pentru revenirea pe locul 1 WTA. "Obiectivul e să fiu lider la final de an"

Halep

Video Exclusiv E sigur: Simona Halep va juca la Indian Wells, în direct la Digi Sport. “A trebuit să stau un pic numai cu familia”

Simona, inspirată de Albert Einstein. "Sunt două feluri de a-ţi trăi viaţa"