Simona Halep Eastbourne | Kerber: "Am întâlnit o mare jucătoare, mereu trebuie să joc la maximum cu ea"

kerber bun

Simona Halep Eastbourne | Ce i-a răspuns Simo lui Daniel Dobre la on court coaching + rezultatul intervenţiei

daniel dobre captura

Angelique Kerber a prefaţat duelul cu Simona Halep, din sferturile de la Eastbourne

Halep Kerber

Simona Halep, aproape sigură de locul 1 WTA la sfârşitul lui 2018. O singură jucătoare o poate depăşi

Simona Halep

O primă posibilă adversară a Simonei Halep la Turneul Campioanelor. A doua jucătoare calificată la Singapore

singapore 2018

”Nu îmi pasă că a pierdut Simona! Nu îmi pasă”. Rivala lui Halep a răbufnit în fața ziariștilor

halep

Jucătoarea care îi dă cele mai mari bătăi de cap lui Halep! ”Mă aștept mereu la un meci de trei ore cu ea”

Halep

Wimbledon 2018 | Șansă mare pentru Halep! Cum arată acum traseul Simonei la All England Club. Posibilă finală cu Serena Williams

Simona Halep traseu

Video Exclusiv Halep a vorbit la microfonul Digi Sport: "Meciul cu Muguruza e o mare provocare pentru mine"

captura halep

Video Reacția lui Darren Cahill după victoria Simonei din meciul cu Angelique Kerber

Darren Cahill

"Am rămas puternică şi nu am renunţat". Simona a explicat secretul revenirii cu Kerber

2018 French Open - Day Eleven

Halep - Kerber 6-7, 6-3, 6-2. Simona e în semifinale la Roland Garros, după o revenire splendidă

Boris Becker îi dă sfaturi Simonei Halep înaintea sferturilor de la Roland Garros

Tiriac Becker

Declaraţie superbă despre Simona Halep, oferită de un fost antrenor al său

halep rg 2018

Patrick Mouratoglou a învăţat-o pe Halep cum să o învingă pe Kerber. McEnroe are o favorită clară în sfertul de miercuri

halep kerber1

Organizatorii au anunţat când se joacă Halep - Kerber. Pe ce teren va avea loc disputa

"Toţi românii sunt în spatele meu, toată ţara vrea să câştig un Grand Slam!". Cum gestionează Halep situaţia

CTP o vede favorită pe Halep contra lui Kerber. Cum trebuie să abordeze partida liderul WTA

halep

Video Exclusiv ”O să fiu pe locul 1 și în continuare!” Strategia Simonei Halep la Roland Garros

halep perju

Ştim toate sfert-finalistele de la Roland Garros! Când va juca Simona Halep

rg16

Video Exclusiv ”În cartea mea de adrese, Simona nu e favorită!” Țiriac a prefațat duelul dintre Halep și Kerber

tiriac ion

Halep a prefaţat duelul cu Kerber, din sferturile Roland Garros: "Voi face fix asta!"

TENNIS-FRA-OPEN-WOMEN

Simona l-a făcut pe antrenorul lui Mertens să "îşi înghită" vorbele. Ce spusese de Halep înainte de meci

simona1

Halep şi-a aflat adversara din sferturi la Roland Garros. Reeditarea celui mai bun meci al anului, în tenis

Simona Halep şi Angelique Kerber epuizate

Video Caroline Wozniacki - Angelique Kerber 7-6, 1-6, 6-3. Daneza rămâne pe locul 1 WTA

woniacki kerber

Nu au iertat-o! Amendă primită de Simona după meciul cu Kerber

Rod Laver Arena (7)

Marele Wilander, la picioarele Simonei: "A jucat senzaţional! Halep de acum nu e Halep din trecut!"

halep11

"Am reuşit asta, vă puteţi imagina?". Cum s-a "răzbunat" Halep pe Wim Fissette

hh

Nicio jucătoare în istorie nu a mai reuşit asta! Halep e faţă în faţă cu o performanţă unică la Australian Open

Halep

Halep a început să râdă după ce a salvat prima minge de meci contra lui Kerber. Explicaţia dată la conferinţă

halep k

Halep ar putea fi acuzată de coaching după gestul lui Cahill. Ce amendă riscă

halep gandeste

50 de lovituri direct câştigătoare! "Cred că e cel mai mare număr din carieră". Simona a schimbat tactica

Simona Halep Angelique Kerber

FABULOS!!!! Simona e în FINALĂ la Australian Open, după un meci epic cu Kerber

Campionii României, alături de Simona! Reacţia lui Gică Hagi. Ce a scris şi Lucian Bute

collage Hagi Halep

"Inima mea a fost acolo. Şi eu am salvat mingi de meci când am câştigat turneul". Primele declaraţii ale lui Kerber

"Jos pălăria în faţa Simonei"! Wim Fissette, declaraţie superbă la adresa lui Halep

Wim Fissette

Simona Halep, cel mai mare premiu al carierei. Și-l poate dubla sâmbătă

2018 Australian Open - Day 11

"Concentrează-te şi taci din gură!" Mesajul lui Cahill pentru Halep, surprins de camerele TV

"Călătorie cu rollercoaster-ul"! Site-ul Australian Open a caracterizat meciul nebun dintre Halep şi Kerber

Simona Halep Victorie

Lumea tenisului, uimită după semifinala Halep - Kerber. Reacţiile jucătoarelor din circuit

Simona bucurie

CTP: "E cel mai important meci al carierei Simonei. A avut joc de "winneriţă"

Simona Halep 2

"Incredibila Simona!" / "Luptând până la moarte!" Tensiunea a atins cote uriaşe în finalul meciului Halep - Kerber

Duel dezechilibrat total. Diferenţă enormă între cât au jucat Halep şi Kerber

kerber halep

Keys o avertizează pe Simona Halep înaintea semifinalei cu Kerber, de la Australian Open

De ce nu toţi românii o iubesc pe Halep? "E percepută ca o fată care joacă pentru ea"

halep

"Magnific e puţin spus!". Marea Martina Navratilova, impresionată de jocul Simonei Halep

navratilova halep

Kerber a prefaţat semifinala cu Halep, de la Australian Open

Metamorfoza lui Kerber. A terminat 2017 cu 6 înfrângeri în 7 partide. În 2018 e neînvinsă. Secretul revirimentului

kerber

Pliskova îi pune la zid pe organizatori, după înfrângerea cu Halep: "M-am culcat la 7 dimineaţa"