Înlocuitorul lui Kylian Mbappe vine de la Barcelona! PSG a pregătit oferta: 200.000.000€

profimedia-0865397989

PSG, soluție de avarie pentru înlocuirea lui Kylian Mbappe! Cine este așteptat pe Parc de Princes

mbappe

Dorit de PSG în locul lui Kylian Mbappe, Luis Diaz a luat decizia finală și a anunțat-o pe Liverpool

profimedia-0863120081

Starul de la PSG de care Luis Enrique vrea să scape, după înfrângerea cu Barcelona

Paris Saint-Germain v Barcelona, UEFA Champions League, Quarter Final, First Leg, Football, Parc des Princes, Paris, France - 10 Apr 2024

Ladislau Boloni, revoltat după ”thriller-ul” din Ligue 1: PSG, luată la ”țintă” de antrenorul român

Laszlo Boloni (entraineur du FC Metz) FOOTBALL : Olympique de Marseille vs FC Metz - Ligue 1 Uber Eats - Marseille - 09/

Video PSG s-a încurcat cu ”lanterna roșie” din Ligue 1! Kylian Mbappe a început meciul ca rezervă

mbappe

Video Marseille - PSG 0-2. Parizienii s-au impus în ”Le Classique” după ce au evoluat timp de 55 de minute în inferioritate numerică

profimedia-0861435011

Cum încearcă Luis Enrique să-l convingă pe Kylian Mbappe să rămână la PSG: ”Încă sper”

profimedia-0816752286

”Ieși afară!”. Ladislau Boloni și-a vărsat nervii pe un jurnalist, după umilința cu AS Monaco

profimedia-0861230192

Ladislau Boloni, înfrângere la scor după un meci ”nebun” în Ligue 1

PSG a aflat prețul! Înlocuitorul lui Kylian Mbappe costă 175.000.000€

France Kylian Mbappe Press conference at the Groupama Stadium Lyon

Cel mai bine plătiți jucători din TOP 5 campionate. Mbappe câștigă de 3 ori mai mult decât locul 2

profimedia-0859486444

Situație neverosimilă în fotbalul european: un club de tradiție vrea să schimbe campionatul!

Trabzonspor fans attacked Fenerbahce players in Turkey

După Kylian Mbappe, un alt fotbalist pleacă de la PSG! Are deja o ofertă pe masă

profimedia-0657667670

Luis Enrique, reacție categorică după ce l-a lăsat pe banca de rezerve pe Kylian Mbappe

profimedia-0855540724

Video PSG - Reims 2-2. Campioana, nou pas greșit. Mbappe a intrat pe final. Toate golurile s-au marcat până la pauză

goncalo ramos psg reims

Kylian Mbappe, de la erou în UEFA Champions League, la rezervă în Ligue 1

mbappe

Boloni a dat din "casă" și a spus cum și-a trezit jucătorii: ce a făcut la pauza meciului Nantes - Metz 0-2

Ladislau Boloni, prima victorie în Ligue 1 după 10 meciuri consecutive fără succes

profimedia-0781067578

Anunțul lui Luis Enrique, după ce l-a schimbat pe Kylian Mbappe la pauza meciului cu Monaco

Newcastle United FC v Paris Saint-Germain FC, 04/10/2023 Paris Saint-Germain Manager Luis Enrique consoles Paris Saint-G

Video AS Monaco - PSG 0-0. Donnarumma, eroul oaspeților. Mbappe, schimbat la pauză. Gol anulat pentru gazde

FOOTBALL : AS Monaco vs PSG - Ligue 1 Uber Eats - Monaco - 01/03/2024

Ethan, fratele lui Kylian Mbappe, pleacă și el de la PSG: cu ce echipă de top semnează

FRA: Soccer Ligue, Paris Saint-Germain-FC Metz

Video Suporterii lui PSG n-au mai rezistat: Kylian Mbappe, huiduit de un întreg stadion

PSG / RENNES FOOTBALL MATCH

Luis Enrique a spus care e marea problemă de la PSG

Continuă ”blestemul” pentru Ladislau Boloni în Ligue 1

profimedia-0358408328

Anunț în Franța despre Ladislau Boloni, ajuns la 9 meciuri fără victorie pe banca lui Metz

PSG s-a decis: 60.000.000€ pentru starul celor de la Barcelona

ESP: FC Barcelona-Granada CF. La Liga EA Sports match. Date 24

Video Ladislau Boloni, ”blocat” în timpul interviului: ultrașii lui Metz i-au cerut demisia!

Ladislau Boloni

PSG i-a găsit deja înlocuitor lui Kylian Mbappe

PSG trece la fapte, după ce Mbappe a anunțat că pleacă! Planul pus la cale de oficialii clubului

Zinedine Zidane a văzut situația lui Kylian Mbappe și a reacționat imediat

Reacția lui Kylian Mbappe, după ce fanii lui PSG i-au cerut să o ”trădeze” din nou pe Real Madrid

French League One soccer match Paris Saint-Germain (PSG) vs Lille (LOSC)

Video Cu Kylian Mbappe rezervă, PSG a reușit să câștige la două goluri diferență în fața fostei campioane a Franței

FOOTBALL : Paris Saint Germain Vs Lille - Ligue 1 Uber Eats - 10/02/2024

Transferul lui Kylian Mbappe la Real Madrid poate afecta Ligue 1: pierderi de peste 140.000.000€

- PSG - Toulouse FC - 03/01/2024 - France / Ile-de-France (region) / Paris - Kylian Mbappe during the Champions Trophy,

Ladislau Boloni ”tremură”! Metz a ajuns la 7 înfrângeri consecutive în Ligue 1

profimedia-0843410083

Acum e clar: decizia luată de PSG în cazul lui Kylian Mbappe

Racing Club de Strasbourg Alsace v Paris Saint-Germain - Ligue 1 Uber Eats

A costat-o 28.500.000€ pe PSG, dar a ”dispărut” complet

Ladislau Boloni, declarația zilei: ”Dumnezeule, aș vrea să pierd cu 0-5!”

FOOTBALL : AS Monaco vs FC Metz - Ligue 1 Uber Eats - Monaco - 22/09/2023

Cristiano Ronaldo, ”înțepat” după ce a spus că Arabia Saudită este peste Ligue 1

Dubai Globe Soccer Awards 2024, UAE - 19 Jan 2024

L'Equipe face anunțul: Ionuț Radu este aproape de revenirea în Ligue 1

profimedia-0819643379

PSG a rezolvat al doilea transfer al iernii: ”Povestea s-a terminat”

profimedia-0826649974

Cale liberă pentru Ionuț Radu: campionul european din poarta lui Nice a semnat cu altă echipă

profimedia-0819657333

”Minciuni!”. Luis Enrique, revoltat din cauza zvonurilor cu privire la plecarea lui Kylian Mbappe

Video Lens - PSG 0-2. Kylian Mbappe și Bradley Barcola au adus victoria pentru campioana Franței

RC Lens v Paris Saint-Germain - Ligue 1 Uber Eats

”Telenovela” Kylian Mbappe continuă: ”Da, rămâne la PSG!”

Dorit de PSG, fotbalistul de 75.000.000€ a dat răspunsul final

profimedia-0805541270

Nasser Al-Kheliafi, anunț despre Kylian Mbappe: ”Este cel mai bun club pentru el”

khelifi

Siyabonga Ngezana, anunț despre interesul din Franța: ”Nu iese fum fără foc!”

ngezana

”Calificarea în sferturile UCL sau să rămână Mbappe la PSG?”. Luis Enrique, răspuns care nu lasă loc de interpretări