29 rezultate pentru eticheta

live video text

Video U Craiova - FC Botoșani 2-2. Oltenii rămân fără victorie în noul sezon

burlacu

Video Real Madrid - Atletico 0-1. Griezmann a adus victoria oaspeţilor, la primul derby al lui Zidane

gol griezmann

VIDEO Danemarca - Suedia 2-2. Oaspeţii s-au calificat la Euro datorită dublei lui Zlatan

ibrahimovic gol

VIDEO Simona a pierdut în "optimi" la Wuhan, contra locului 66 WTA, după ce a condus cu 5-1 în decisiv!

captura halep suparata

VIDEO Halep, eliminată în sferturi, la Guangzhou. Românca, învinsă în două seturi de Allertova

captura halep pleaca

VIDEO Athletic Bilbao - Real Madrid 1-2. Ronaldo a fost șters, dar Benzema a adus victoria! Galacticii urcă pe 1

cristiano bilbao

VIDEO CFR Cluj - Astra 1-1. Golurile s-au marcat în minutul 6 din fiecare repriză. Alibec și-a salvat echipa

cfr - astra

VIDEO Inter - Milan 1-0. Guarin le-a adus victoria gazdelor și opt puncte avans în fața lui Juventus

inter milan

VIDEO CS U Craiova - CSMS Iași 2-0. Oltenii au obţinut a doua victorie consecutivă. Gol superb Bawab

captura Csu

VIDEO Espanyol - Real 0-6. CR7 a pus capăt secetei de goluri. A marcat de cinci ori

CR espanyol

VIDEO CFR - FC Botoșani 3-1. Ardelenii au punctaj maxim pe teren propriu, în Liga 1. Lopez, omul meciului

cfr cluj

VIDEO Sporting Gijon - Real Madrid 0-0. Debut ratat pe banca madrilenilor, pentru Rafa Benitez

rafa-2

VIDEO FC Tskhinvali - FC Botoșani 1-3. Batin și "dubla" lui Roman au adus calificarea. Urmează Legia!

Botosani

Bavarezii încă speră la o ”remontada” istorică în faţa Barcei: ”Cine nu crede, să rămână pe bancă”

muller guardi

VIDEO Cordoba - Barça 0-8. Triplă Luis Suarez, dublă Messi, în cea mai cateogrică victorie din acest sezon

suarez cordoba

VIDEO Celta - Barcelona 0-1. Fundașul Mathieu a adus târziu victoria! Două goluri nevalidate pe "Balaidos"

leo messi celta vigo

VIDEO Fiorentina - Roma 1-1. Seydou Keita a adus egalarea târziu și a amânat suspansul!

bucurie keita

VIDEO Real-Villarreal 1-1. Primul egal al madrilenilor! Liderul mai are două puncte avans în fața Barçei

cristiano

VIDEO Liverpool-Beșiktaș 1-0. Balotelli a intrat și a marcat. Ratare uriașă a lui Lallana!

gol balotelli liverpool - besiktas

Apărare inedită a Realului, în derby-ul cu Atletico! Fără Ramos, Pepe și Marcelo

real cristiano atleti

Atletico n-a pierdut niciun meci cu Real, în acest sezon! Derby-ul Madridului, ÎN DIRECT la Digi Sport

atletico real madrid

VIDEO Steaua - Sparta Praga 3-0. Campioana, la cea mai clară victorie din pregătiri. "Dublă" pentru Țucudean!

bucurie Tucudean

VIDEO Porto - Lille 2-0. Brahimi și J. Martinez aduc a patra calificare consecutivă în grupe

porto rrr

VIDEO Barça - Atletico 1-1. Simeone a luat campionatul pe Camp Nou! Al 10-lea titlu

bucurie atletico

Cel mai încins sezon din La Liga, ÎN DIRECT la Digi Sport. Atletico Madrid poate deveni azi campioană a 10-a oară

duminica 4 meciuri alternativ

VIDEO Botoșani-FC Brașov 2-1. Moldovenii au obținut victoria în minutul 90+1!

bucurie botosani final

VIDEO Barcelona - Valencia 2-3. Primul eșec pe "Camp Nou" după 31 de etape. Catalanii pot pierde locul 1!

messi valencia 2-3

VIDEO Petrolul - 'U' Cluj 2-0. ''Dubla'' lui Hamza a rezolvat victoria, chiar de ziua antrenorului Contra

bucurie gol petrolul

VIDEO FC Brașov - Vaslui 1-1. Blestemul partidelor din deplasare continuă pentru trupa moldoveană