Antrenor de renume pentru Emma Răducanu! A colaborat cu Justine Henin, Na Li și Daniela Hantuchova

Video Sportul de care Emma Răducanu e îndrăgostită după tenis: ”M-am apucat la 8 ani, dar nici acum nu am ajuns rău!”

Sportivii sar în ajutor în China! Fosta campioană, Na Li, a făcut o donaţie impresionantă pentru combaterea coronavirusului

2019 Wuhan Open - Day 5

Simona Halep, pauză de trei săptămâni. Numărul 2 WTA va reveni pe 22 septembrie

halep hard

Performanță extraordinară pentru tenisul românesc! Simona Halep va urca pe locul 2 în clasamentul WTA

simona halep locul 2

Simona Halep are șanse să urce pe locul 2 WTA, deşi nu joacă. Totul depinde de evoluțiile lui Na Li

halep na li wimbledon

VIDEO Halep a mai scăpat de o rivală la Wimbledon! Na Li, răpusă de Zahlavova-Strycova

na li wimbledon-1

VIDEO Na Li și Venus Williams, calificate în turul trei la Wimbledon

na li

VIDEO Victorii pentru Na Li și Azarenka în turul 1 la Wimbledon! Stosur și Muguruza au fost eliminate

na li wimbledon

Halep a mai scăpat de o adversară de calibru! Na Li, eliminată în turul I la Paris

na li roland garros

Na Li - Pennetta, a doua semifinală de la Indian Wells

na li

Na Li a avut un discurs savuros după triumful de la Australian Open. "Ești un tip simpatic!"

na li triumf australian open 1

După Halep, Cibulkova a spulberat-o și pe Radwanska și va juca finala Australian Open cu Na Li

cibulkova finala

Na Li - Bouchard, prima semifinală de la Melbourne

na li australian open

Primul titlu românesc al anului : Monica Niculescu a câștigat la dublu la Shenzen

monica niculescu

Monica Niculescu s-a calificat în finala de dublu din China

niculescu monica

VIDEO Serena Williams a câștigat pentru a 4-a oară Turneul Campioanelor

serena williamsss-1

VIDEO Na Li - Serena Williams, finala Turneului Campioanelor, ACUM, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

na li 1

Turneul Campioanelor: Serena e în semifinale după trei victorii în grupa roșie

serena

VIDEO Turneul Campioanelor. Serena, de neoprit - Jankovic a realizat surpriza zilei

serena williams

Simona Halep n-a făcut față "uraganului". Record pentru Serena în fața româncelor

staniloiu mic

Federer-Murray în semifinale la A.O. La fete, Serena a fost eliminată în sferturi

5508623-AFP Mediafax Foto-WILLIAM WEST

SPECIAL Cifrele primei săptămâni de la Melbourne

federer01 afp

A început Australian Open! Cele mai interesante cifre ale primei zile de concurs

nicolas almagro-1

Sharapova și Serena Williams s-au refăcut și vor participa la turneul de la Brisbane

sharapova serena

Serena Williams s-a operat şi va rata sfârşitul acestui an

Sharapova a învins-o fără emoții pe Stosur, la Turneul Campioanelor

Maria-Sharapova GI 2263149b

Na Li și Serena Williams au obţinut victorii fără probleme în Turneul Campioanelor, de la Istanbul

Serena Williams

Agnieszka Radwanska a învins-o pe Petra Kvitova în meciul de debut de la Turneul Campioanelor

agnieszka radwanska

Victoria Azarenka în grupă cu Serena Williams, Angelique Kerber şi Na Li, la Turneul Campioanelor, ediţia 2012

azarenka williams

Na Li - Sharapova, prima semifinală de la Openul Chinei

sharapova nali

Na Li, Kvitova, Kerber si Errani completează tabloul de la Turneul Campioanelor

Laura Robson, surpriza de la US Open! Le-a eliminat pe Clijsters şi pe Na Li

laura robson

Fostul antrenor al lui Justine Henin a mai făcut o minune! Na Li a câștigat la Cincinnati

na li cincinnati

Sorana Cîrstea s-a calificat în turul 2 la Cincinnati și o va întâlni Na Li, pe care a învins-o la Wimbledon

sorana cirstea

Kvitova a câștigat primul turneu din 2012

petra kvitova

China trimite la J.O. o delegație de două ori mai mică decât în 2008

sun yang

Victorie de senzație pentru Sorana Cîrstea la Wimbledon! A bătut-o pe Na Li cu 6-3, 6-4, și este în turul 3!

sorana wimbledon 65840800

Inedit: Vedete tatuate la Wimbledon

mattek sands 1

Câștigătoarea din 2011, Na Li, a fost eliminată în optimi la Roland Garros, de numărul 142 mondial

shvedova

Sorana Cîrstea, OUT de la Roland Garros. A câştigat doar 3 game-uri în meciul cu Na Li