16 rezultate pentru eticheta

nice marseille

Rareș Ilie, înlocuit la pauză în partida Nice - Marseille 0-3. Echipa sa rămâne fără victorie în Ligue 1

Dăniliuc, integralist în meciul în care Marseille a fost dezintegrată de Nice. Payet a părăsit umilit terenul

profimedia-0661071153

Ce pedeapsă cere procurorul pentru suporterul care l-a lovit pe Dimitri Payet

profimedia-0628358378

"Președintele lui Marseille a atins-o pe soția celui de la Nice". Ipoteză surprinzătoare după bătaia dintre jucători și fani

profimedia-0628356906

Decizia luată de poliția franceză, după incidentele de la Nice - Marseille

OGC Nice v Olympique de Marseille - Lique 1 - Allianz Riviera Stadium

Foto Un jucător de la Marseille s-ar fi strâns singur de gât. Ce spune un oficial după bătaia cu fanii lui Nice

marseille

Video Roxana Mărăcineanu, reacție categorică despre bătaia de la Nice - Marseille. Ce club este de vină și ce măsură va lua

roxana maracineanu

Video Scene incredibile! Un oficial de-ai lui OM l-a lovit cu pumnul pe unul dintre fani, în ”bătălia de la Nice”

incidente marseille-nice

Nice - Marseille 0-1. Sanson o menţine pe OM la trei puncte de locul 2

Nice Marseille

Video Criză de nervi a lui Balotelli pe tunelul de la vestiare. Cum şi-a înjurat colegii

balotelli

Video Nice - Olympique Marseille 2-4. Oaspeții s-au impus după ce au fost conduși cu 2-0

Video Nu a avut nevoie de acomodare. Balotelli a marcat după 7 minute jucate pentru Nice