10 rezultate pentru eticheta

penalty neacordat

Video A stricat meciul iremediabil în două minute: penalty neacordat și eliminare greșită: "Nu poți să te joci cu cartonașele!"

re-3

Video Săndoi a acuzat arbitrajul lui Colțescu: "Trebuia să primim penalty la un henț clar, ca în finala Cupei Ligii"

capt hent 2

Video Henț sub ochii lui Colțescu! Arbitrul întâlnirii de la Cluj a văzut în bărbie o ”mână” a lui Tiago Lopes

capt hent CFR

VIDEO CSMS Iași a avut penalty neacordat în meciul cu Viitorul. Henț la Hodorogea!

captura-hentz viitoru

VIDEO Faza care o putea califica pe Chelsea! Diego Costa a fost faultat în careu, dar n-a primit penalty!

diego cos

VIDEO Greșeli grave de arbitraj la primul meci al sezonului în La Liga! Lui Iraizoz i s-a anulat un gol perfect valabil!

iraizoz

VIDEO Nici cu arbitrul. Dinamo a fost avantajată de Avram în trei rânduri aseară, cu Petrolul, dar tot nu a învins

marius avram

VIDEO Penalty clar refuzat Mediașului! La scorul de 2-2, Pârvulescu a faultat din postură de ultim apărător

parvulescu penalty

VIDEO Faza care putea schimba soarta meciului Steaua - Ceahlăul. Penalty refuzat nemțenilor ('85)

fault Lato - Popadiuc

VIDEO CSMS Iași, privată de un penalty în minutul 90, la un henț al lui Ghionea!