11 rezultate pentru eticheta

petrolul cfr cluj

Reacția neașteptată a lui Florin Pîrvu, după ce Petrolul a pierdut meciul cu CFR în minutul 90+4

Screenshot 2024-02-03 at 19.31.21

Video Petrolul - CFR Cluj 1-2. Ciprian Deac a adus victoria ardelenilor în prelungiri

FOTBAL:PETROLUL PLOIESTI-CFR CLUJ, SUPERLIGA SUPERBET (3.02.2024)

Exclusiv Centralul a refuzat să asculte ce i s-a spus din camera VAR și a luat decizia greșită! ”I-am citit pe buze. Nu vezi așa ceva”

birligea

”Pensionarule, lasă-te!” Cum a reacționat Deac. ”Veteranul” lui CFR a spus unde s-a făcut diferența în meciul cu Petrolul

FOTBAL:PETROLUL PLOIESTI-CFR CLUJ, SUPERLIGA SUPERBET (27.02.2023)

Video Petrolul - CFR Cluj 2-5. Spectacol total la Ploiești! Șase goluri marcate în repriza secundă

cfr

VIDEO Lucescu: ”Albin, atacat cu agresivitate. A fost cusut. Nu s-a dat nici fault”. Explicațiile eșecului

balaj

Petrolul, decimată în finala Cupei. Șapte absenți la meciul cu CFR Cluj!

contra rosu MFX

Eugen Trică: "A fost cel mai bun meci al meu la CFR. Nu există favorită în finală"