Tragerea la sorți a play-off-ului Cupei României. Cum arată cele două urne

cupa

S-a stabilit programul din sferturile de finală ale Cupei României

cupa

Video 'U' Cluj - CFR Cluj 1-1. UTA - FCSB 2-2, după un joc cu 4 "roșii". Petrolul - Sepsi 1-3. Rezultatele din prima etapă a grupelor

cupa-romaniei_trofeu_DANG6818-696x464

News Alert Au fost stabilite grupele Cupei României. Programul complet

ID103676_INQUAM_Photos__

A fost completat tabloul semifinalelor Cupei României! Toate echipele calificate și când se joacă meciurile

Trofeul Cupei României / Foto: Sport Pictures

Cupa României, sferturi de finală | S-au decis zilele și orele de disputare. Toate meciurile, ÎN DIRECT la Digi Sport

Video Cupa României, "16-imi" | Universitatea Craiova - CFR 1-0. Dinamo și FCSB merg în optimi. UTA, eliminată. Toate rezultatele

Trofeul Cupei României / Foto: FRF.ro

Programul și televizările 16-imilor Cupei României. 9 partide sunt ÎN DIRECT la Digi Sport 1

trofeu-cupa

FRF a anunțat programul meciurilor din optimile Cupei României! Când se va disputa Dinamo - FCSB

fcsb dinamo

Ambiția lui Jorge Costa după ce Gaz Metan s-a calificat în optimile Cupei. ”Vrem trofeul!”

FOTBAL:GAZ METAN MEDIAS-FCSB, LIGA 1 CASA PARIURILOR (23.11.2020)

Programul meciurilor din "16"-imile Cupei României. 11 partide se văd ÎN DIRECT la Digi Sport

FOTBAL:ASTRA GIURGIU-FC VOLUNTARI, FINALA CUPEI ROMANIEI (27.05.2017)

Rapid și Petrolul, start în Cupa României, la Digi Sport! Programul meciurilor din turul 4

Cupa României, șaisprezecimi. Programul meciurilor şi televizările

Cupa Romaniei

Metaloglobus a ajuns să fie sigură că va avea mai mulți suporteri decât FCSB! ”Vrem să jucăm pe Arena Națională!”

Gazon Arena Națională 3

Exclusiv Astra cere schimbarea datei de disputare a finalei Cupei României! Motivul giurgiuvenilor

cupa romaniei astra

Cupei României la fotbal. Programul "sferturilor" şi televizările. Hermannstadt-Viitorul, primul meci

cupa romaniei

Exclusiv Csikszereda, echipa din Liga 3, care a eliminat Dinamo din Cupă, are nocturnă ultramodernă. S-a semnat contractul

nocturna

Tragerea la sorți a optimilor Cupei României. Csikszereda - Dinamo, Dunărea Călărași - FCSB

cupa tragere

Exclusiv ”Ne-au oferit toate condițiile!” Oficialii Unirii Alba Iulia au decis unde vor juca meciul cu FCSB

unirea fcsb

Ce noroc pentru FCSB! Cine e AFC Hermannstadt, adversara din sferturile Cupei României

hermen

Liderul Ligii 1 şi deţinătoarea Cupei, eliminate surprinzător. Rezultatele  complete ale 16-imilor

cupa romaniei-2

Petrolul şi-a aflat adversara din turul 2 al Cupei României. "U" Cluj se va califica fără joc

petrolul-1

S-a stabilit programul meciurilor din Cupa României. Foresta - Steaua se joacă pe 27 octombrie

filip popa

Se ştiu toate cele 8 echipe calificate în sferturile Cupei. Viitorul şi Steaua, ultimele care merg mai departe

cupa

Programul meciurilor din turul 5 al Cupei României. Intră în competiție Rapid, Gaz Metan, Oțelul și U Cluj

cupa-romaniei 1

Cupa României a ajuns în turul 4. Programul celor 18 meciuri din această fază

trofeu cupa romaniei

CFR, U Cluj, Petrolul și Steaua, patru foste câștigătoare ale competiției în semifinalele Cupei

Se știu echipele calificate în ”optimile” Cupei. Rezultatele și marcatorii din 16-imi

cupa

Se știu semifinalistele Cupei! Careu de ași cu Steaua, Dinamo, Astra și Petrolul