1248 rezultate pentru eticheta

razvan lucescu

Reacția lui PAOK, după incidentele de la meciul cu Marseille: "Monument de incompetență"

Olympique de Marseille v PAOK Thessaloniki - Quarter Final, First Leg, UEFA Europa Conference League

Președintele lui Marseille s-a dus după Răzvan Lucescu: "Ești iresponsabil”

Răzvan Lucescu, după haosul făcut de ultrașii lui Marseille: "Sper că OM va fi primită cum am fost primiți noi aici!"

profimedia-0558913540

Răzvan Lucescu, după eșecul lui PAOK la Marsilia. ”Sunt dezamăgit! Nu sunt de acord că trebuia schimbat ceva”

Video Hotelul echipei lui Răzvan Lucescu, PAOK, atacat de ultrașii lui Marseille: "Sunt răniți și unele distrugeri"

pjimage

Răzvan Lucescu, gata de duelul cu Olympique Marseille, din "sferturile" Conference League

Răzvan Lucescu, iritat de arbitraj la ultimul meci al lui PAOK: ”VAR-ul lucrează împotriva noastră”

Video Răzvan Lucescu, învins în meciul cu Panathinaikos, scor 1-2. Alexandru Mitriță nu a fost în lot

Răzvan Lucescu, anunț uriaș pentru suflarea rapidistă: "Din vară vin şi alţi investitori"

razvan-lucescu3

Exclusiv Răzvan Lucescu îl susține pe Adrian Mutu, numit recent pe banca Rapidului. "Are o experiență uriașă"

Adi Mutu și Răzvan Lucescu la naționala României / Foto: FRF.ro

Exclusiv Răzvan Lucescu a dezvăluit slăbiciunile și punctele forte ale Greciei, înaintea amicalului cu România

razvan-lucescu

Răzvan Lucescu a explicat care ar trebui să fie primul lucru pe care-l face Edi Iordănescu la echipa națională

lucescu

Video Răzvan Lucescu, moment amuzant după victoria cu AEK. “Lăsați-mă puțin, să mă relaxez”

Răzvan Lucescu și Alexandru Mitriță, victorie mare în Grecia. PAOK s-a impus în derby-ul cu AEK Atena

Europe News - March 17, 2022

Răzvan Lucescu a pus "în oglindă" sfertul de finală din perioada Rapid cu cel de la PAOK

razvan

Conference League, optimi de finală | PAOK s-a calificat în ”sferturi”. Mitriță a prins finalul de meci. Tabloul complet

Gent - PAOK Salonic

Răzvan Lucescu vrea să se califice fără emoții în sferturile Conference League: ”Jucăm fiecare meci la victorie”

AEL v PAOK - Superleague Greece, Larissa - 14 Apr 2019

Răzvan Lucescu, victorie plină de suspans în Grecia, 1-0 cu Giannina. Alexandru Mitriță a intrat la pauză

PAOK v Lamia - Superleague Greece, Thessaloniki - 07 Apr 2019

PAOK, aproape de 'sferturile' Conference League. Detaliul care îi dă încredere lui Răzvan Lucescu

lucescu 2

Conference League | PAOK-ul lui Răzvan Lucescu, victorie importantă cu Gent. Toate rezultatele din optimi

conference league

Răzvan Lucescu, mesaj de susținere pentru victimele războiului: ”Sunt 150 la sută cu sufletul pentru poporul ucrainean”

Răzvan Lucescu, iritat la ultima conferință de presă a lui PAOK: ”Încetați să mă mai întrebați”

Victorie pentru Răzvan Lucescu! PAOK, primul succes după trei meciuri în Grecia

Răzvan Lucescu acuză arbitrajul, după ce echipa sa a jucat 75 de minute în inferioritate numerică cu AEK Atena

razvan

PAOK, calificare cu emoții în optimile Conference League. Reacția lui Răzvan Lucescu + mesajul pentru tatăl său

Patronul lui PAOK, apropiat al lui Vladimir Putin, condamnat la închisoare pentru că a intrat înarmat pe teren

ivan-savvidis

Pas greșit pentru PAOK Salonic în derby-ul cu Aris. Recordul stabilit în campionatul Greciei

razvan

Răzvan Lucescu, convins că se va "răzbuna" după ce danezii de la Midtjylland i-au stricat ziua de naștere

profimedia-0488635720

Șaisprezecimile Conference League: Sparta și PAOK, învinse de Partizan, respectiv Midtjylland. Tabloul complet

Mingea oficială și logo-ul UEFA Europa Conference League / Foto: Profimedia

Răzvan Lucescu, euforic după victoria spectaculoasă din Cupa Greciei. “Sunt mândru de jucători”

razvan

Video Victorie dramatică pentru PAOK în derby-ul cu AEK! Mitriță, gol în minutul 90+7. Echipa lui Lucescu, în semifinalele Cupei

gol-mitrita

Video Răzvan Lucescu, mesaj critic după victoria cu Panathinaikos. “Au venit să ne provoace, să nu joace”

PAOK a învins-o categoric, 4-0, pe Volos! Alexandru Mitriță, pasă de gol

PAOK Salonic, remiză cu AEK Atena în Cupei Greciei. Mitriță a intrat pe final

luce

Mihai Stoica critică strategia FRF în căutarea noului selecționer: ”N-are niciun sens să discuți cu Gică Hagi”

Gica Hagi - MM Stoica

Răzvan Lucescu, declarație sinceră despre Steaua: "Acum pot spune asta!"

Răzvan-Lucescu-Steaua-Rapid

Răzvan Lucescu, despre momentul în care a "simțit o rușine incredibilă" față de tatăl său

profimedia-0017348501

PAOK, victorie la scor cu OFI Crete! Trupa lui Răzvan Lucescu, la opt puncte de liderul clasamentului

Răzvan Lucescu, prima reacție după ce a fost ”trântit” de unul dintre elevii săi: ”Nu m-a surprins deloc!”

razvan-lucescu2

Video PAOK – Panetolikos 2-0. Răzvan Lucescu, moment amuzant cu unul dintre marcatori

Răzvan Lucescu, în perioada în care antrena la PAOK / Foto: Profimedia

Fernando Varela a răbufnit pe rețelele de socializare: ”Nu am pierdut echipa la PAOK din cauza fiului meu”

Varela 4

PAOK Salonic își schimbă filozofia! Răzvan Lucescu va lucra cu director sportiv de talie mondială

razvan-lucescu4

Răzvan Lucescu a spus care e cea mai mare problemă a fotbalului românesc: ”Suntem la nivelul zero!”

Video ”Nu este problema voastră!”. Ce l-a deranjat pe Răzvan Lucescu la plecarea spre Salonic

Video Exclusiv Mircea și Răzvan Lucescu au spus adio naționalei. "Burleanu a venit după mine la Kiev. Nici Răzvan nu mai vine niciodată"

il luce

Răzvan Lucescu a ratat șansa să antreneze un club imens din Franța! De ce nu a ajuns să se dueleze cu Pochettino

Video PAOK încheie anul cu o calificare în sferturile Cupei. Răzvan Lucescu e nemulțumit

Fernando Varela se răzbună pe PAOK Salonic. Răzvan Lucescu, prins la mijloc în conflictul provocat

Varela

Mircea Lucescu, răspuns tranșant în privința echipei naționale. Ce sfat îi dă lui Burleanu

FC Barcelona v Dinamo Kiev: Group E - UEFA Champions League, Spain - 20 Oct 2021

Reacția lui Răzvan Lucescu după ce PAOK a învins-o cu 4-0 pe Geannina: "Asta ne-a motivat"

Răzvan Lucescu

PAOK, victorie categorică în Grecia. Cum stă echipa lui Răzvan Lucescu în clasament