322 rezultate pentru eticheta

real sociedad

Video 5 pase, 11 secunde! Real Sociedad a marcat cel mai rapid gol al sezonului în La Liga

gol sociedad

Video Sevilla - Real Sociedad 5-2. Andaluzii au întrerupt seria de trei eşecuri din Primera

Sevilla

Video Real Sociedad - Atletico Madrid 0-2. Alvaro Morata a adus victoria echipei lui Simeone

alvaro morata

Video Real Sociedad - Athletic Bilbao 2-1. Gol de generic pentru gazde, neînvinse și după derby-ul Ţării Bascilor

Willian Jose

Sociedad - Espanyol 3-2. Al doilea succes consecutiv în Primera îi urcă pe basci pe locul 8

Sociedad Espanyol

Portarul Rulli, poziție fermă după scandalul etapei, cu Vinicius: "Sunt foarte sigur de asta"

penalty vinicius

Sergio Ramos a cedat nervos: "E scandalos! Sunt ani de când nu am văzut așa ceva!"

sergio ramos

Ce a putut să facă Bale în timpul meciului cu Sociedad. Gestul care i-ar putea fi "fatal"

gareth bale

Video&Foto Scandal uriaș după meciul Realului. Poza postată de Vinicius și răspunsul portarului lui Sociedad

Video Real Madrid - Real Sociedad 0-2. "Galacticii", în genunchi în startul lui 2019

real madrid

Video Penalty clar neacordat Realului. Arbitrul nu a consultat VAR-ul la faza în care Vinicius a fost agățat în careu

Video Betis - Sociedad 1-0. Andaluzii au un singur eşec în ultimele şapte meciuri

Betis

Video Atletico Madrid - Sociedad 2-0. Gol superb marcat de Filipe Luis

Atletico Madrid

Video Real Sociedad - Barcelona 1-2. Catalanii au întors rezultatul în doar 3 minute!

VIDEO Real Sociedad - Barcelona 1-2 - Foto: Getty Images

Theo Hernandez, împrumutat de Real Madrid la o altă formaţie din Primera Division

Theo Hernandez

Real Madrid e aproape să finalizeze transferul unui jucător care a fost la Cupa Mondială

Germany v Spain - International Friendly

Video Real Sociedad - Leganes 3-2. Prieto, la ultimul meci în fața fanilor, după 14 ani

captura sociedad

Barcelona n-a câștigat la Vigo, dar a bătut un record din La Liga vechi de 38 de ani

barcelona

Și-a găsit Emery deja altă echipă? La un pas de o revenire în La Liga, unde a scris istorie cu Sevilla

Unai Emery

Barcelona, la un meci de istorie. Recordul vechi de 39 de ani pe care îl pot egala catalanii

barcelona record

Două meciuri o despart pe Barcelona de egalarea unui record vechi de aproape 40 de ani

Video Real Sociedad - Levante 3-0. Trei goluri, din trei şuturi pe poartă

canales

Video Real Madrid - Sociedad 5-2. Hat-trick al lui Cristiano Ronaldo într-un meci cu 7 goluri și 3 bare

Cristiano Ronaldo

Video Sociedad - Deportivo 5-0. Echipa lui Florin Andone rămâne pe loc retrogradabil

Sociedad Deportivo

Messi a dat o nouă temă conducerii Barcelonei: să aducă un jucător de la Real Sociedad

colaj messi

Bilbao l-a înlocuit deja pe Laporte. A plătit clauza unui jucător al marii rivale din Ţara Bascilor

inigo martinez bilbao

Video Valverde surprinde. Victoria de pe Bernabeu nu e printre momentele preferate la Barça

real barcelona 0-3

Strategia pregătită de Real Madrid pentru doi dintre cei mai talentaţi tineri spanioli

alvaro odriozola

Video Sociedad a fost eliminată incredibil din Cupa Spaniei de o echipă din liga a treia

lleida cupa

Video Getafe - Real Sociedad 2-1. Gazdele s-au impus grație unui penalty controversat

getafe

Video Real Sociedad - Valencia 2-3. Două eliminări şi spectacol total pe Anoeta

valencia

Video Real Sociedad - Real Madrid 1-3. Primul succes al campioanei după două remize. Gol superb Bale

real sociedad-1

Video Deportivo - Real Sociedad 2-4. Bascii au dat lovitura în zece oameni pe Riazor

BUC SOC

Inter a ratat transferul lui Inigo Martinez în ultima zi de mercato. Motivul opririi negocierilor

inigo martinez

Video Real Sociedad - Villarreal 3-0. Bascii au rezolvat partida în doar 20 de minute

bucurie sociedad

Video Sevilla - Real Sociedad 1-1. Andaluzii pierd contactul cu podiumul

sevilla sociedad

Video Real Sociedad - Deportivo 1-0. Florin Andone rămâne fără gol marcat de aproape două luni

florin andone

Video Real Sociedad - Sporting Gijon 3-1. Bascii au revenit pe loc de cupă europeană

sociedad

Video Ratarea carierei? Torres nu a putut marca din câţiva metri, cu poarta goală

collage ratare torres

Video Atletico Madrid - Real Sociedad 1-0. Echipa lui Simeone se menține pe podium!

Filipe Luis, fundaşul lui Atletico

Cum a ajuns Real Madrid să plătească pentru un jucător de două ori mai mult decât i se ceruse inițial

oezil xabi arbeloa

Video Real Sociedad - Osasuna 3-2. Trei goluri în 7 minute, pe Anoeta

sociedad osasuna

Mesajul lui Karim Benzema, după ce a fost din nou contestat de suporteri

benzema illarra

Video Iritat de fanii care îl contestă, Ronaldo a avut un comportament imposibil de reprodus

ronaldo madrid-sociedad

Apelul lui Sergio Ramos către fanii Realului: "Împreună putem câştiga titlul"

ramos fani

Video Real Madrid - Sociedad 3-0. ”Albii” au mai avut două goluri anulate

ronaldo real madrid - sociedad

Video Barcelona - Sociedad 5-2. Calificare rezolvată în ultimele minute. Seară de vis pentru Denis Suarez!

bucurie barcelona

Video Malaga - Sociedad 0-2. Prima victorie a bascilor pe terenul andaluzilor din ultimii 3 ani

malaga sociedad

Video Sociedad - Villarreal 3-1. Bascii au luat o opţiune importantă pentru calificarea în sferturile Cupei

sociedad villarreal

Video Vela a marcat unul dintre cele mai uşoare goluri din carieră, după o serie de erori incredibile

Video Granada - Real Sociedad 0-2. Gazdele termină anul cu o singură victorie în La Liga