31 rezultate pentru eticheta

seedorf

Seedorf: "Îmi caut echipă. Ar fi o onoare să antrenez Real Madrid"

seedorf

Video Andone își explică nervii după ce a fost schimbat cu Eibar: "Am patru goluri în trei meciuri"

andone seedorf

1024x800_96092d21f00614052720180206_entrenamiento2

Seedorf a venit să o salveze pe Deportivo. Primele declarații ale noului antrenor al lui Andone

seedorf deportivo

Foto Oficial! Veste extraordinară pentru Florin Andone! Va fi antrenat de Seedorf

andone

VIDEO&SONDAJ Zidane și Seedorf au marcat golurile serii în Amicalul Legendelor. Care a fost mai frumos?

zinedine zidane gol juventus

Figo, Rui Costa, Mijatovic şi Suker revin pe teren. Meci al legendelor, la Lisabona

suker mijatovic

Seedorf, pe făraș! Spalletti și Montella, variantele din care Berlusconi va alege noul antrenor al Milanului

spaletti montella

Seedorf și AC Milan termină sezonul în forță: "Trebuie să atacăm un loc de Europa"

clarence seedorf urby

VIDEO Atletico - AC Milan 4-1. Elevii lui Simeone merg în „sferturi” pentru a 6-a oară!

atletico milan

Seedorf: "Doar un tanc o mai poate opri pe Juve"

seedorf conte

VIDEO Cagliari-Milan 1-2. Rossonerii leagă primele două victorii în acest sezon

balotelli cagliari

VIDEO AC Milan - Verona 1-0. Seedorf a debutat cu dreptul ca antrenor în Serie A

debut Zedorf

Seedorf e favorit să-i ia locul lui Allegri pe banca lui Milan

seedorf milan

Xavi l-a depășit pe Raul în topul jucătorilor cu cele mai multe meciuri în Europa

2xavi barca

Tensiuni între Pirlo și Juve. Ar putea pleca de la Torino din cauza contractului

andrea pirlo juventus

Xavi, jucătorul cu cele mai multe victorii în UEFA Champions League

xavi hernandez

VIDEO Cruzeiro - Botafogo 3-0. Gol de senzație pentru Nilton și dublă Julio Baptista

cruzeiro botafogo

VIDEO Gremio - Botafogo 2-1. Seedorf i-a marcat un super gol fostului său coleg, Dida

clarence seedorf

VIDEO La 37 de ani, Seedorf o duce pe Botafogo pe locul 1 cu un gol de la 30 de metri

Ajax Amsterdam antrenament

VIDEO Fluminense - Botafogo 1-0. Cu Seedorf modest, oaspeții n-au emis pretenții

fluminense sss

VIDEO Cruzeiro-Botafogo 1-3! Seedorf a reuşit o "dublă" de senzaţie în doar două minute