128 rezultate pentru eticheta

sepsi sfantu gheorghe

Transfer din Ungaria făcut de echipa lui Leo Grozavu înaintea meciului cu Universitatea Craiova

FOTBAL:SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE-CSM POLITEHNICA IASI, SEMIFINALA TUR CUPA ROMANIEI (24.06.2020)

Grozavu e cu Sepsi lângă podium, dar vrea mai sus. Discursul antrenorului

Video Sepsi - Hermannstadt 1-1. Cele două echipe și-au împărțit punctele. Două goluri superbe

fulop bucurie

Video "Este ruşinos!" Reacţia lui Eugen Neagoe, după umilinţa de la Voluntari

neagoe

Video Politehnica Iaşi - Sepsi 1-1. Echipa lui Neagoe rămâne pe loc de play-off şi după etapa a 17-a

Politehnica Iasi Sepsi

Video Scandal la Sfântu Gheorghe. Neagoe a sărit să-l bată pe Dandea, la finalul partidei: "M-a înjurat"

dandea neagoe

Video CS Mioveni - Sepsi 0-5. Prima calificare a trupei din Sfântu Gheorghe în sferturile Cupei României

Sepsi

Video Sepsi - CFR Cluj 1-2. Campioana a câştigat din penalty, în minutul 90 şi în 10 oameni, şi e lider la finalul turului

bucurie cfr

Video Neagoe a spus că vrea titlul în Liga 1, iar acum și-a cerut scuze: "Am fost luat la mișto și nu-mi place"

Eugen Neagoe

Neagoe visează la titlu. Cum şi-a motivat jucătorii înaintea meciului lui Sepsi de la Chiajna

Llullaku, nemulțumit după remiza cu Sepsi: "Fotbalul te pedepsește când te relaxezi"

Llulaku

Super-transfer! Sepsi s-a înțeles cu un jucător de națională, cu meciuri în Champions League

Sepsi fani

Video FC Botoşani - Sepsi 2-2. Moldovenii au egalat în prelungiri, în inferioritate numerică

FOTBAL:FC BOTOSANI-SEPSI OSK, PLAY OUT, LIGA 1 BETANO (23.04.2018)

Video Juventus - Sepsi 0-2. Simonovski și Tandia au adus trei puncte de aur pentru oaspeți

FOTBAL:JUVENTUS BUCURESTI-SEPSI OSK, LIGA 1 BETANO (21.10.2017)

Video Sepsi - Concordia 1-1. Ilfovenii au scos un punct graţie golului superb al lui Deaconu

captura 1-1

Video Sepsi - FC Voluntari 0-3. Tudorie, la primul hat-trick în Liga 1!

Sepsi Volun

Video Sepsi a produs una dintre surprizele etapei a opta din Liga 1: "Am avut foarte multă şansă"

iasi sepsi-1

Sărbătoare la Sfântu Gheorghe. O trupă rock din Ungaria, invitată la petrecerea nou-promovatei Sepsi

sepsi petrecere

Sepsi Sfântu Gheorghe, campioană al doilea an consecutiv

sepsi campioana baschet

Sepsi Sf. Gheorghe vrea să strângă bani de nocturnă pentru meciul cu CS U Craiova

sepsi

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Universitatea Alba Iulia - Sepsi Sf. Gheorghe 45-65. Olimpia CSU Braşov, a doua finalistă a Cupei României