13 rezultate pentru eticheta

steaua cupa campionilor europeni

Video Exclusiv Premiul special primit de Steaua după câștigarea CCE. ”Valora cât o casă în ’Primăverii’. A fost generos”

steaua7

Exclusiv Helmut Duckadam, marele absent de la sărbătoarea Stelei. Cum a răspuns când a fost întrebat dacă a fost invitat

duckadam

Video Exclusiv Ștefan Iovan, la 36 de ani de când Steaua a câștigat Cupa Campionilor Europeni. ”Vreau să vin cu o noutate!”

stefan iovan

CSA Steaua sărbătorește 36 de ani de la câștigarea Cupei Campionilor Europeni. Emisiune specială și la Digi Sport

Sport. Football. European Cup Final. Seville. 7th May 1986. Steaua Bucharest 0 v Barcelona 0 ( After Extra Time) Steaua won 2 - 0 on penalties. Bucharest ( including Lacatus, centre back) celebrate with the trophy.

Exclusiv ”Ce ați simțit când ați realizat că nu veți juca finala CCE?”. Tudorel Stoica, mărturii sincere, după 36 de ani

steaua 2

Unde a ajuns să muncească Anton Weiszenbacher, fotbalistul care a câștigat CCE cu Steaua. ”Nu e nicio rușine”

725596-a1

Exclusiv Motivul pentru care Gică Popescu n-a mai rămas la Steaua! Dezvăluirea lui Victor Pițurcă

FUSSBALL: LAENDERSPIEL ROM RUMAENIEN, 05.09.98

Exclusiv ”Eee, aveam scheme pe dracu!”. Victor Pițurcă, detalii în premieră despre calificarea istorică a Stelei în finala CCE

FOTBAL:FC ARGES-STEAUA BUCURESTI 0-0,DIVIZIA A (5.10.2003)

Victor Pițurcă: ”Meciul cu Anderlecht este cel mai bun din istoria Stelei”. 34 de ani de la calificarea în finala CCE

FOTBAL:ANTRENAMENT UNIVERSITATEA CRAIOVA CU VICTOR PITURCA (3.09.2019)

Visul lui Victor Pițurcă, la 33 de ani de la câștigarea CCE cu Steaua. ”Vreau campionatul și grupele Ligii!”

victor piturca

Video Strategia lui Duckadam la celebrele penalty-uri. 33 de ani de când Steaua a cucerit Cupa Campionilor Europeni