218 rezultate pentru eticheta

steaua europa league

Video Exclusiv Ilie Dumitrescu a povestit cum a sărbătorit după ce Steaua a învins-o pe Chelsea: ”Am făcut asta toată seara!”

3.FOTBAL:ATLETICO MADRID-ATLETICO BILBAO 2-0,FINALA EUROPA LEAGUE (9.05.2012)

”Și cu Iașiul am spus că suntem câștigători!” Avertismentul lui Becali pentru elevii lui Dică, după tragerea din EL

Gigi Becali - FCSB

FCSB are al cincilea coeficient la tragerea la sorţi! Cum pot arăta urnele şi posibilii adversari din Europa League

fcsb copy

LAZIO - FCSB // Inzaghi: Voi încerca să folosesc cea mai bună echipă mâine. Poate fi meciul lui Felipe Anderson"

felipe anderson fcsb

Paraschiv îi avertizează pe "roş-albaştri" înaintea returului cu Lazio. Unde crede că poate ajunge FCSB în UEL

gnohere

Video Dănciulescu crede că FCSB are șanse să treacă de Lazio. ”Mi-aduc aminte de golul meu pe Olimpico”

233764 233764 danciulescu

”Doar numele a mai rămas de Steaua! Și nici măcar ăla”. Cum i-a analizat ”Gazzetta dello Sport” pe elevii lui Dică

capt gazetta

Budescu și Gnohere au strălucit în acest sezon de Europa League, dar FCSB a încheiat anul european în genunchi

collage gnohere budescu

Gnohere a pierdut lupta pentru titlul de jucătorul săptămânii în Europa League. Bătut de un fost star al lui Chelsea

gnohere 7

Antrenorul lui Lugano, mândru după victoria cu FCSB. Marele regret al lui Pierluigi Tami

antrenor lugano

Meciul de un milion de euro pentru Becali. Cât a încasat până acum din Europa

becali

FCSB - Lugano 1-2. Roş-albaştrii au ratat primul loc în grupă, după al doilea eşec la rând în UEL

fcsb lugano

Jucătorii lui Dică nu se sperie de echipele pe care le-ar putea întâlni în șaisprezecimi. ”Aș vrea Dortmund sau Napoli”

pintilii

Probleme mari pentru FCSB, înaintea meciului cu Lugano. 5 jucători de bază nu pot evolua

dica 3

FCSB nu inspiră încredere tuturor. ”Nu au șanse mari să ajungă în fazele finale ale Europa League!”

steaua jucatori

FCSB a anunțat prețurile biletelor pentru ultimul meci european al anului. Programul caselor

Bilete FCSB

Doar 9 bilete au cumpărat românii cu 24 de ore înaintea meciului cu Plzen. Ce au făcut jucătorii FCSB în această dimineață

suporteri steaua

Video Dilemele lui Dică pentru meciul cu Plzen. Cum ar putea arăta FCSB

juc steaua

Veste bună pentru fanii FCSB care vor merge la meciul cu Be'er Sheva

suporteri

Video Avanpremieră cinematografică organizată special pentru FCSB! Actorii vor fi pe stadion la meciul cu Hapoel

steaua 1

Dică face 4 modificări pentru returul cu Hapoel, față de meciul din Liga 1. A ales între Alibec și Gnohere

alibec gnohere-2

Israelienii iau cu asalt Arena Națională. Câți fani așteaptă oficialii FCSB pentru meciul cu Be'er Sheva

fani steaua

”Am capacitatea să fac performanțe cu Steaua și ca antrenor!” Dică visează la o nouă semifinală europeană

nicolae dica-2

Dilemele lui Dică înaintea meciului cu Be'er Sheva, din Europa League

dica-5

Budescu, pe locul doi la ”Jucătorul etapei” în Europa League

bduescu dica

Dică a fost din nou inspirat la pauză. A schimbat sistemul și FCSB a întors jocul. ”Asta le-am cerut”

dica-10

MM e în gardă, deşi FCSB a câştigat în Elveţia. ”Sunt încă şocat pentru prima repriză”

mm dica

Analiza unui fost căpitan al roș-albaștrilor: "Steaua nu a intrat concentrată". Momentul psihologic al partidei

bucurie steaua paraschiv

Victorie istorică a roș-albaștrilor în Elveția! De când n-a mai câștigat FCSB un meci în deplasare în grupe

vestiar steaua

Lugano - FCSB 1-2. După o primă repriză mizerabilă, roș-albaștrii s-au revanșat după pauză. Două goluri în 6 minute

gnohere lugano

Gigi Becali a anunţat echipa FCSB-ului pentru meciul cu Lugano, din Europa League

becali savuros

Exclusiv Interes scăzut în Elveția pentru partida dintre Lugano și FCSB. Câte bilete s-au vândut

swisspor arena

Foto Becali nu se uită la bani. Cât costă o cameră la hotelul unde este cazată FCSB și mesajul lui MM

steaua 11

Video&Foto Ultimele detalii din Elveţia: unde au fost cazaţi roş-albaştrii şi cum îţi poţi lua bilete la meci

steaua 17

Bilete pentru fanii FCSB din Elveția. Anunțul făcut de conducerea roș-albaștrilor

suporteri steaua-1

”Tripleta de aur” poate impresiona și în Europa. Lotul deplasat în Elveția și cum ar putea arăta FCSB

dica

Jucătorii FCSB nu se culcă pe o ureche înaintea meciului cu Lugano. Vor fi arbitrați de un ucrainean

jucatori steaua

Video Încă un pas greșit pentru Beer Sheva! Adversara FCSB are doar două victorii în cinci partide

hapoel beer sheva

FCSB a făcut scor cu Plzen, dar roș-albaștrii cred că echipa poate și mai mult. ”Prevăd o echipă mare!”

steaua plzen

Foto FCSB - Viktoria Plzen 3-0. Show total cu Budescu și Alibec! Roș-albaștrii, lideri în grupa din Europa League

Steaua Plzen buc gol

Exclusiv Roș-albaștrii, puşi în gardă: ”Dacă vor juca toate vedetele celor de la Be'er Sheva, va fi dificil pentru Steaua”

beer

Steaua a ratat calificarea, dar a câștigat un portar de valoare: ”Are stilul lui Casillas!”

nita steaua

Video Villarreal - Steaua 2-1. Roş-albaştrii, eliminaţi din Europa League, dar au sperat până în ultima secundă

buc villarreal

Bourceanu: "E o dezamăgire, dar să nu facem o tragedie! Am jucat cu locul 4 din cel mai tare campionat din lume!"

bourceanu

madrigal 1

Andrei Ivan a revenit la antrenamente! Oltenii le ţin pumnii Astrei şi Stelei în Europa: "Poate profităm şi noi"

ivan bun

"Criză de efectiv" la Steaua: "Boldrin nu e 10, nu ai număr 9 și fundaș dreapta!"

golubovic boldrin

Video Steaua - FC Zurich 1-1. Punct salvat de elveţieni în minutul 86

6 de amorim si golubovic

Daum crede că Steaua a avut ghinion cu Villarreal. ”Dacă aveai noroc, câștigai!”

bourceanu steaua

Becali: "Vreau calificare de pe locul 1. Au tras de timp pe final. Îi batem acolo"