Tătărușanu, chestiune de ore până când va semna cu Nantes. Detaliul care confirmă transferul!

Tătărușanu n-a plecat de la Fiorentina, dar nici nu va mai fi numărul 1. Decizia lui Stefano Pioli

Nantes s-a răzgândit! Anunțul președintelui în privința transferului lui Tătărușanu

Tătăruşanu, dorit în Premier League! Anunţul făcut de italieni

tata

Tătărușanu a fost inclus de UEFA între cei mai buni 20 de portari din Europa

cipri tata

Video Fiorentina - Bologna 1-0. Tătărușanu, la a 4-a etapă la rând fără gol primit

Tatarusanu

Italienii anunţă despărţirea lui Tătăruşanu de Fiorentina. Unde e aşteptat cu braţele deschise portarul

tata

Totul s-a terminat: Tătăruşanu, OUT de la Fiorentina. Anunţul făcut azi de italieni

tatarusanu

Fanii Fiorentinei "arbitrează" disputa dintre Tătărușanu și Sportiello. "Moment de cotitură"

tatarusanu

Fiorentina chiar vrea să scape de Tătărușanu! Decizia de ultim moment a grupării viola

tatarusanu

Motivul pentru care Tătărușanu n-a prins lotul pentru meciul cu Genoa!

tatarusanu fiorentina-1

Video Chievo - Fiorentina 0-3. Tătăruşanu, perfect între buturi

tata

Coşmar la început de 2017: Tătăruşanu, OUT! Anunţul făcut azi în Italia

tatarusanu

Tătărușanu, criticat în Italia: ”Nu sunt nebun, dar sunt portari italieni mult mai buni!”

Fanii nu-l iubesc, dar îl respectă! Adevăratul motiv pentru care Tătărușanu s-a impus în Italia

ciprian tatarusanu-1

Video Repriză de coșmar pentru Tătărușanu! A luat 3 goluri în mai puțin de 20 de minute

Inter Fior

Fiorentina s-a transformat de când îl are pe ”Super-Tătă”! Capitolul la care doar Juventus stă mai bine

tatarusanu cip

Tătăruşanu, "din ce în ce mai convingător" la Fiorentina

tata

Fanii Fiorentinei au făcut cele mai tari glume pe seama lui Tătăruşanu, după ce Trump a ieşit preşedintele SUA

Video Bologna - Fiorentina 0-1. Tătărușanu a păstrat poarta intactă, după gafa din urmă cu 3 zile

Video Ploaia i-a făcut probleme lui Tătărușanu, care a comis o gafă de proporții la golul lui Crotone

Tătăruşanu are planuri mari cu Fiorentina: "Vreau să joc în Ligă şi să iau un trofeu"

tata-1

Tătărușanu va relua antrenamentele. Ianis şi-a ales numărul la Fiorentina

tataianis

Fiorentina a transferat un portar super-talentat. Ce se va întâmpla cu Tătărușanu

Video Fiorentina - Verona 1-1. Gazdele au o singură victorie în ultimele 6 meciuri

Fiorentina Verona

Video Tătărușanu a greșit la golul lui Napoli, dar s-a revanșat cu o dublă intervenție de excepție

tatarusanu bun

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Atalanta – Fiorentina 2-3. Toate golurile s-au marcat în ultimele 23 de minute

fiorentina atalanta

Tătărușanu, mulțumit pentru victoria Fiorentinei: "Este frumos să câştigi în ultimul minut"

tatarusanu

Tătărușanu nu e de acord că nu știe să iasă pe centrări: "În România, mereu mi se reproșa asta!"

tatarusanu 2

VIDEO Fiorentina - Chievo 2-0. Tătărușanu nu a avut ce apăra în acest meci

kalinic fiorentina

VIDEO Fiorentina - Udinese 3-0. Echipa lui Tătărușanu a urcat pe locul 2 în Serie A TIM

fio udi

VIDEO Tătărușanu, desființat după cele mai recente prestații de la Fiorentina: ”Aici se face diferența!”

gol tatarusanu

Un nou meci excelent pentru "Super Tătă". "Titlul în Italia şi Europa League sunt trofee importante!"

tata

Înaintea meciului pentru locul 1 cu AS Roma, Ciprian Tătărușanu e considerat esențial pentru Fiorentina

tatarusanu-4

VIDEO Napoli - Fiorentina 2-1. Derby-ul românilor din Serie A TIM a fost tranșat de trupa lui Chiricheș, rezervă însă

napoli fiorentina

Tătărușanu, ridicat în slăvi în Italia, după ce l-a făcut uitat pe Neto la Fiorentina. ”Decisiv în multe partide”

Tătărușanu și colegii săi scriu istorie pentru Fiorentina. Cel mai bun start de sezon din istoria clubului

tatarusanu

VIDEO Ciprian Tătărușanu a fost la un pas de un autogol memorabil, contra lui Inter

captura tatarusanu

Tătărușanu e lider în Italia, Torje e pe val. Vești bune pentru România, înaintea ultimei duble din preliminarii

tatarusanu torje

Tătărușanu, elogiat în Italia. Cu românul în poartă, Fiorentina are a doua apărare din Serie A

tatarusanu

VIDEO Tătărușanu a avut două intervenții excelente în victoria Fiorentinei de la Modena, cu Carpi

tatarusanu

Zi neagră pentru românii din Serie A! VIDEO Tătărușanu a încasat unul dintre golurile etapei. Ștefan Radu, umilit

tatarusanu gol

VIDEO Tătărușanu a fost lovit de Ibrahimovic, dar suedezul a scăpat de cartonaș

captura tatarusanu pansat

VIDEO&FOTO Tătărușanu a fost titular în amicalul care a stârnit nebunie într-o micuță stațiune montană italiană

tatarusanu moena 1

Crește concurența pentru Tătărușanu! Fiorentina a luat un portar: ”Am venit să joc cât mai mult”

luigi sepe fiorentina

VIDEO Paulo Sousa s-a pus bine cu fanii Fiorentinei. A scandat împotriva lui Juventus, fosta sa echipă

paulo sousa fiorentina juventus

Paulo Sousa a nominalizat jucătorii de bază ai Fiorentinei. Ce a decis în cazul lui Tătărușanu

tatarusanu

Italienii au anunţat noul antrenor al Fiorentinei. Tătăruşanu va fi condus de un dublu câştigător al UCL