26 rezultate pentru eticheta

tenis madrid

Video Nadal, a 20-a victorie la rând pe zgură. Djokovic, eliminat de la Madrid. Turneul e ÎN DIRECT la Digi Sport

Nadal Djokovic

HALEP - KR. PLISKOVA / Simona ştie să lovească foarte bine mingea. Chiar şi cu piciorul

colaj halep minge

Foto Darren Cahill a oferit imaginea zilei la Madrid. Simona Halep s-a distrat pe seama australianului

Darren Cahill Simona Halep

Organizatorii de la Madrid au stabilit ora meciului Simonei Halep cu Kristyna Pliskova, de miercuri

Halep Madrid pumn

Marius Copil a fost eliminat în primul tur al turneului de la Madrid. Competiția e ÎN DIRECT la Digi Sport

Marius Copil

Video Muguruza și Kvitova s-au calificat în turul doi la Madrid. Turneul e ÎN DIRECT la Digi Sport

muguruza

Video Surpriză la Madrid! Venus Williams, eliminată încă din primul. Turneul e ÎN DIRECT la Digi Sport

venus

Video Begu - Ostapenko 6-3, 6-3. Victorie spectaculoasă contra campioanei de la Roland Garros, în turul 1 la Madrid

victorie begu madrid

"Lucrurile se pot agrava"! Halep a vorbit despre problemele musculare, înainte de turneul de la Madrid

Simona Halep

Video "Anul acesta nu am nicio aşteptare". Simona, despre turneul de la Madrid

halep madrid

Simona Halep, capul de afiş al turneului de la Madrid, transmis în direct de Digi Sport

Video Nadal - Djokovic, semifinala de vis de la Madrid

Djokovic s-a odihnit în sferturile de la Madrid. Adversarul său s-a retras înaintea meciului

djokovic

Video Victorii cu emoţii pentru favoriţi! Djokovic, Nishikori și Nadal au mers mai departe

collage tenis

Patru spanioli eliminați de la Madrid! Turneul este la Digi Sport

Busta tenis

Video Begu și Halep, în sferturile probei de dublu de la Madrid! Revenire de la 1-5 în setul secund

Halep Begu

Video Sharapova, eliminată de Bouchard de la Madrid. Jucătoarea din Canada și-a "înțepat" din nou adversara din Rusia

bouchard sharapova

Video Ferrer, în turul 2 la Madrid! Monfils e OUT

Monfils Madrid

Copil, în lacrimi înaintea duelului cu liderul mondial. Victorii la dublu pentru Halep, Begu şi Niculescu

colaj tenis-1

Stosur, între două dueluri cu românce. A eliminat-o pe Ţig şi joacă în semifinale cu Halep

stosur halep

VIDEO Surpriză la Madrid! Frații Bryan au pierdut în finală cu Nestor și Zimonjic

Nestor Zimonjic

FOTO&VIDEO Cristiano Ronaldo a venit în tribune la turneul de tenis de la Madrid