15 rezultate pentru eticheta

tottenham manchester city

Antrenorul lui Tottenham a spus totul despre meciul cu Man. City, în care Drăgușin a jucat peste 100 de minute

Kevin De Bruyne of Manchester City is tackled by Radu Draguin of Tottenham Hotspur during the Premier League match Tottenham Hotspur vs Manchester City at Tottenham Hotspur Stadium, London, United Kingdom, 14th May 2024(Photo by Mark Cosgrove/News Image

Video Tottenham - Man. City 0-2. ”Cetățenii” sunt cu o mână pe titlu. Radu Drăgușin a fost integralist

Tottenham Hotspur v Manchester City, Premier League, Football, Tottenham Hotspur Stadium, London, UK - 14 May 2024

”Dacă Tottenham nu pierde, nu mai râd de cei de acolo toată viața!”

ozil

Harry Kane, sunat de antrenor imediat după Tottenham - Manchester City

harry-kane

Guardiola s-a enervat pe toată lumea, deși Manchester City a întors scorul cu Tottenham, de la 0-2: "Ne va distruge"

Manchester City v Chelsea: Emirates FA Cup Third Round

Finala Cupei Ligii Angliei, cu spectatori în tribune! Câți fani vor putea intra pe Wembley

England v Poland - FIFA World Cup 2022 Qatar Qualifier

Jose Mourinho câştigă un nou duel cu Pep Guardiola! City este acum la o distanţă astronomică de liderul Liverpool

Tottenham Hotspur v Manchester City - Premier League

Eroul lui Tottenham, Son, a aflat abia după meciul cu Manchester City că nu va juca în turul semifinalei Ligii Campionilor

Son

Video Tottenham a anunțat verdictul în cazul accidentărilor lui Kane și Alli din meciul cu Manchester City

Kane

Tottenham - Manchester City | Kyle Walker a ajuns ținta glumelor: "Chiar a fost amuzant"

kyle walker

Tottenham - Manchester City | Curiosul caz al domnului Guardiola

pep guardiola

Video Tottenham-Man. City 1-0. Victorie istorică pentru gazde, la primul meci în Champions League pe noua arenă

Tottenham Hotspur and Manchester City - UEFA Champions League Quarter Final: First Leg

"Motivul pentru care Guardiola nu va câștiga UCL se numește Messi". Verdictul dur dat de o legendă a fotbalului britanic

Lionel Messi Pep Guardiola

Tottenham-Manchester City, "sferturi" Liga Campionilor | Sergio Aguero a primit o veste excelentă