107 rezultate pentru eticheta

vettel

Sebastian Vettel ratează prima cursă a sezonului de Formula 1. Care este motivul

Sebastian Vettel file photo

Max Verstappen și Sebastian Vettel nu vor să participe la Marele Premiu de Formula 1 al Rusiei

F1 Grand Prix of USA - Qualifying

Video Lewis Hamilton se impune lejer în MP de Formula 1 al Belgiei! Campionul mondial se apropie de recordul lui Michael Schumacher

F1 Grand Prix of Belgium

Video Vettel a dominat a doua sesiune de antrenamente din MP al Italiei. Cursa e duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport

vettel

Tot ce trebuie să știi despre Marele Premiu al Ungariei. Antrenamentele, calificările și cursa sunt la Digi Sport

colaj formula 1

Vettel a dominat a doua sesiune de antrenamente, la Silverstone. Cursa e duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport

Vettel F1

Tot ce trebuie să știi despre Marele Premiu al Franței. Cursa e duminică, ora 17:00, la Digi Sport 1

colaj formula 1 franta

Video Ricciardo a câștigat pentru prima dată în carieră MP al Principatului Monaco, urmat de Vettel și Hamilton

Ricciardo

Video "Poate, dacă devenim mai apropiați". Discuția dintre Hamilton și Vettel a stârnit zâmbete la conferință

vettel hamilton

Tot ce trebuie să știi despre Marele Premiu al Principatului Monaco. Cursa este ÎN DIRECT la Digi Sport!

F1 Monaco avancronica

Tot ce trebuie să știi despre Marele Premiu al Spaniei. Cursa e azi, la Digi Sport 2 (16:00)

Video Lewis Hamilton a câştigat Marele Premiu al Azerbaidjanului graţie abandonului coechipierului Bottas

Hamilton

Tot ce trebuie să știi despre MP al Azerbaijanului. Cursa e duminică, de la ora 15:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

formula 1 rusia

Video Ricciardo a câștigat Marele Premiu de Formula 1 al Chinei. Hamilton a încheiat pe 4, Vettel pe 7

Ricciardo F1

Tot ce trebuie să știi despre MP de Formula 1 al Chinei. Cursa e duminică dimineață, ÎN DIRECT la Digi Sport

f1

Tot ce trebuie să știi despre Marele Premiu de Formula 1 al Bahrainului! Cursa e duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport

formula 1

Un nou scandal în Formula 1: "Nu mă lua cu chestii din astea". Totul a fost făcut public

Australian F1 Grand Prix

Video Hamilton și Vettel încep în forță sezonul de F1 și se distrează pe cinste. Dialog savuros și hohote de râs

Tot ce trebuie să știi despre MP din Abu Dhabi. Ultima cursă a anului e ÎN DIRECT la Digi Sport

hamilton f1

Hamilton nu se consideră campion mondial. Obiectivul pentru ultimele curse ale sezonului

hamilton-1

Video Vettel, cel mai rapid în prima zi de antrenamente ale Marelui Premiu al Japoniei

vettel ferrari

Vettel, cel mai rapid în primele antrenamente de la Sepang! A stabilit un nou record al circuitului

vettel

Video Hamilton a câștigat Marele Premiu de la Singapore

hamilton

Tot ce trebuie să știi despre MP al Italiei. Cursa e ÎN DIRECT la Digi Sport 1, duminică, de la ora 15:00

hamilton

Tot ce trebuie să știi despre Marele Premiu al Belgiei. Cursa e ÎN DIRECT la Digi Sport 1, duminică, de la 15:00!

f1 belgia

Video Victorie pentru Vettel în MP al Ungariei. "Dublă" Ferrari. Hamilton a cedat locul 3 în ultimul tur

f1 ungaria-1

Vettel, cel mai rapid în sesiunea a treia de antrenamente pentru MP al Ungariei

vettel-1

Tot ce trebuie să știi despre Marele Premiu al Ungariei. Cursa e ÎN DIRECT la Digi Sport 1, duminică, de la 15:00!

f1 ungaria

Ferrari i-a propus lui Vettel salariul care l-ar face cel mai bine plătit pilot din lume

Video Hamilton a câștigat MP al Marii Britanii, Bottas a terminat pe 2. Vettel și Raikkonen, probleme mari în ultimele tururi

f1 mb

Video Bottas, cel mai rapid în antrenamentele Marelui Premiu al Marii Britanii

bottas-2

Vettel încă nu știe dacă va rămâne la Ferrari și din sezonul viitor: "Am fost clar pe această temă"

vettel

Video Victorie Bottas, în Marele Premiu al Austriei! Verstappen, al treilea abandon consecutiv

bottas f1 austria

Sebastian Vettel, găsit vinovat de acroşajul cu Hamilton, nu a fost sancționat de FIA

Video Hamilton: "Dacă Vettel vrea să demonstreze că e bărbat, putem să rezolvăm problema față în față"

vettel hamilton-1

Mercedes menţine principiul egalităţii între piloţii săi

f1 benz

Video Vettel a câștigat Marele Premiu de la Monte Carlo. Primul succes în Principat pentru Ferrari, după 16 ani!

vettel-1

Hamilton, cel mai rapid în primele antrenamente de la Barcelona

hamilton

Vettel a dominat testele de la Barcelona. Noul sezon începe în două săptămâni, ÎN DIRECT la Digi Sport

vettel

Fernando Alonso, cel mai bine plătit pilot în 2017. Hamilton și Vettel câștigă la fel. Top 10 salarii din F1

alonso

Vettel infirmă zvonurile care îl dădeau la Mercedes. Cine e favorit să-i ia locul lui Rosberg

vettel rosberg formula 1 1

Video Vettel, cel mai bun rezultat la finalul primelor două antrenamente din Mexic

formula 1 mexic

Exemplu de management ineficient. Ferrari a investit peste două miliarde de euro de la ultimul titlu cucerit

ferrari f1

Video Marele premiu de la Hockenheim, câştigat de Hamilton

formula 1 captura

Video Nico Rosberg, cel mai bun în antrenamentele Marelui Premiu de Formula 1 al Spaniei

Rosberg antrenamente

Surpriză la Red Bull. Daniil Kvyat, înlocuit cu Max Verstappen

max verstappen

Video Rosberg a câștigat MP al Chinei și a egalat recordul lui Schumacher!

mp china f1

Ferrari a sacrificat Grand Prix-ul de la Austin. Piloţii au fost retrogradaţi 10 poziţii

ferrari

Alonso i-a devansat pe Vettel şi Hamilton în clasamentul celor mai bine plătiţi piloţi

alonso

Doar doi fotbaliști între cei mai influenți oameni din sport sub 30 de ani: CR7 şi Neymar

cr7 neymar

Ferrari nu se gândește la titlul mondial nici în 2015, dar și-a propus un număr de victorii