Video Rennes - Bordeaux 6-0. Scorul zilei în marile campionate

profimedia-0653421930

Video Bordeaux - Marseille 0-1. Under, eroul lui Sampaoli

profimedia-0651307961

Video Lens - PSG 1-1. Wijnaldum și-a salvat echipa în minutul 90+2, din pasa lui Mbappe

profimedia-0646395839

Video PSG - Nantes 3-1. Meci superb la Paris! Gazdele au rezolvat partida în 10 oameni, după ce au încasat un gol cu câlcâiul

profimedia-0644116786

Ce scrie L'Equipe după primul eșec suferit de PSG în era Messi: "Nu au produs nimic"

profimedia-0636219158

Video Brest - PSG 2-4. Meci de cinci stele, fără Messi și Neymar. Goluri superbe

Paris Saint Germain v RC Strasbourg - Ligue 1 Uber Eats

Video Metz - Lille 3-3. Meci de 5 stele în Ligue 1. Campioana a egalat în minutul 90+6

RC Lens v LOSC, French Ligue 1 football match, Lens, France - 07 May 2021

Lille, noua campioană din Ligue 1! PSG, răpusă de o echipă formată din veterani și jucători aruncați de alte cluburi

profimedia-0612331782

Video Neymar, ratare uriașă în seara în care se decide titlul în Ligue 1. Cum a șutat de la 11 metri

ney

O vedetă de la PSG pune piciorul în prag după ce Lille s-a desprins în cursa pentru titlu: "Nu se mai poate așa!"

Match nul entre le PSG et Rennes (1-1) ŕ l'issue de la rencontre de Ligue 1 Uber Eats

Video Rennes - PSG 1-1 | Neymar a marcat, dar Lille are o mână pe titlu! Cum arată clasamentul

profimedia-0610099481

Video PSG - St-Etienne 3-2. Icardi a dat lovitura în minutul 90+5 și campioana se apropie de locul 1. Cum arată clasamentul

profimedia-0606300759

Video Olympique Lyon - PSG 2-4. Mbappe&Co au revenit pe primul loc după ce Lille s-a încurcat

profimedia-0599755316

Ce scrie L'Equipe după ce Adrian Ursea și Nice au dat de pământ cu Olympique Marseille

profimedia-0576550762

Video Nice - Olympique Marseille 3-0. Adrian Ursea l-a îngenuncheat pe Sampaoli! Românul are un parcurs de vis în Ligue 1

ursea

Foto AS Monaco a impresionat și pe Twitter după victoria cu PSG: "FC Barcelona, ne puteți lăsa un mesaj"

Ligue 1 - Paris Saint Germain vs AS Monaco

Video Nimes - PSG 0-4. Mbappe și Sarabia au făcut show, campioana a revenit pe locul 1

Kylian Mbappe

Mesajul direct al unui Balon de Aur: "Real Madrid are nevoie de Mbappe, dar există o problemă"

Real Madrid v Paris Saint-Germain: Group A - UEFA Champions League

Kylian Mbappe îşi prelungeşte contractul cu PSG doar cu o clauză "pro Real Madrid"

Paris Saint-Germain v Borussia Dortmund - UEFA Champions League Round of 16: Second Leg

Curățenie la PSG! 4 vedete au anunțat că vor pleca în vară

Paris Saint-Germain v Stade Rennais FC - 2019 Trophée des Champions

Video Caz incredibil în Ligue 1. Un star a fost suspendat pentru 6 luni după ce a împins arbitrul

AS Monaco v FC Nantes - Ligue 1

Video Cum a reacționat Mbappe după ce un copil a pătruns pe teren și i-a cerut un autograf

mbappe-copil-psg

Războiul giganţilor! Mbappe e "somat" să refuze Real Madrid: "Lucrurile se vor complica dacă merge acolo"

Mbappe

Video PSG - Nantes 2-0. Mbappe și Neymar au rezolvat meciul

neymar-mbappe-psg

VIDEO St. Etienne – Bordeaux 1-1. Ambele echipe au depășit PSG în clasament

st. etienne - bordeaux

VIDEO Lyon - Saint-Etienne 1-2. Gazdele sunt la 6 puncte distanță de cupele europene

OL - saint ettiene

VIDEO Marseille - Lyon 1-4, cu o triplă a lui Gomis! Olympique Lyon urcă pe locul 1, în locul lui OM