UCL

Abonează-te la Digi TV și vezi meciurile din UEFA Champions League

3 sezoane: 2021-2024, toate meciurile, în direct la Digi Sport și digisport.ro

VIDEO Spartak Moscova - Celtic 2-3! Răsturnări de scor, o eliminare şi golul victoriei în minutul 90

celtic bate la moscova

De la faliment, în Liga Campionilor! Povestea saltului uluitor cunoscut de Nordsjaelland

nordsjaelland danemarca

VIDEO Benfica - Barcelona 0-2. Alexis, golul 800 al catalanilor în Europa

barcelona messi fabregas

Dolha vrea să vadă CFR-ul umilit! "M-aș bucura să le dea 11 goluri cei de la Manchester!"

emilian dolha

VIDEO CFR Cluj – Manchester United 1-2. Pentru clujeni urmează “dubla“ cu Galata, decisivă pentru calificare

gol van persie bun

Englezii îl văd pe Matias Aguirregaray principalul pericol: "E jucătorul-cheie al lui CFR Cluj!"

MEDIA: Liga Digi Sport, 17:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL:FC ARGES-FC BOTOSANI, SUPERLIGA SUPERBET (29.01.2023)

Urmărește-ne și pe

Alegerea făcută de UEFA, după ce Real Madrid - Bayern s-a lăsat cu o controversă uriașă de arbitraj

UEFA Euro 2028 and Euro 2032 Announcement - UEFA Headquarters

Video Scandal uriaș după Real Madrid - Bayern: nemții au egalat în minutul 90+13, dar degeaba! Eroare gravă de arbitraj

Real Madrid v FC Bayern München: Semi-final Second Leg - UEFA Champions League 2023/24

Foto A fost sau n-a fost ofsaid? Tehnologia a intervenit, în cazul fazei decisive care a declanșat scandalul din Real - Bayern

var9

Specialistul a explicat tot, după faza decisivă care a declanșat un scandal uriaș la Real - Bayern + Momentul, cadru cu cadru

real

Alegerea făcută de UEFA, după ce Real...

Video Scandal uriaș după Real Madrid...

Video Real Madrid - Bayern Munchen 2-1...

Real Madrid v FC Bayern Munich - UEFA Champions League, Spain - 08 May 2024

Exclusiv Marius Avram a dat verdictul, după ce...

marius

Știri

Mircea Lucescu: "Andrea Pirlo merită să primească Balonul de Aur!"

lucescu pirlo

VIDEO Ferguson: “Ne-am pregătit la Manchester pentru că în deplasare toţi ne urmăresc antrenamentele

ferguson

VIDEO Andone: “Trebuie să înscriem cu Manchester ca să avem vreo șansă“

ioan andone cfr

Cadu: "Avem șanse puține cu Manchester United, dar vom face totul pentru un rezultat mare"

Cadu.Ricardo.2012

Veteranii Giggs şi Scholes lipsesc din lotul lui United pentru meciul cu CFR! Carrick, Valencia şi Vidic absentează şi ei

Giggs Scholes

Englezii de la Manchester United au venit la Cluj cu o armată de oameni şi sunt păziţi ca şefii de stat

manchester united

Alex Ferguson nu se joacă: “La Cluj voi folosi cea mai bună echipă!“

ferguson

Ando, la a treia întâlnire cu United: "Va fi un meci special! Publicul are încredere în noi şi va pune presiune"

cadu.andone

Manchester United are probleme în apărare, înainte de meciul de la Cluj. Vidic lipsește opt săptămâni