Au fost stabilite optimile de finală Europa League! Pe cine vor întâlni Liverpool și AC Milan

profimedia-0849782741

Dramatism în play-off-ul Europa League | Roma, Milan și Benfica s-au calificat. Qarabag, surpriza optimilor. Toate rezultatele

UEFA Europa League: Feyenoord v AS Roma Rotterdam - The Europa League logo during the 1st leg of the UEFA Europa League

S-a scris istorie! Au jucat în zece mai bine de o oră și s-au calificat cu gol marcat în minutul 120+2

profimedia-0849568875

Oficial Autoritățile din Franța, măsuri speciale pentru ultrașii lui AC Milan înaintea meciului cu Rennes

Foto ”Să se termine cu prostia asta!” Dacă nu era jucătorul întins în spatele zidului, adversarii nu marcau. Fază rară în UEL

FOTBAL: Cagliari - Lecce, ora 13:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL: CS SUPORTER CLUB OTELUL GALATI - ACS PETROLUL 52 PLOIESTI, SUPERLIGA SUPERBET (27.01.2024)

FOTBAL: Petrolul - Oțelul Galați, ora 15:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• Radu Dragusin

FOTBAL: Liverpool - Tottenham, ora 18:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

MEDIA: Digi Sport Special, ora 20:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• Rapid CFR Cluj

FOTBAL: CFR Cluj - Rapid, ora 21:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

AS Roma - Leverkusen 0-2. Nemții, cu un pas în finala Europa League. Marseille - Atalanta 1-1. Duel strâns în Franța

trofeu-europa-league

Știri

Play-off Europa League | AC Milan - Rennes 3-0 / Benfica Lisabona - Toulouse 2-1. Di Maria a dat lovitura în prelungiri

TROFEU europa league

Radu Petrescu o va arbitra pe AS Roma în Europa

radup

Europa League | Play-off-ul pentru optimile de finală: Feyenoord - AS Roma, AC Milan - Rennes, Șahtior - Marseille

profimedia-0802009285

Au marcat în minutul 90+10 și au crezut că au dat lovitura! Golul a fost, însă, anulat și nimeni nu a înțeles: ”Nu știam regula”

profimedia-0829625506

Românul criticat dur, după ce echipa sa a fost umilită în Europa League

FOTBAL:ISRAEL-ROMANIA, PRELIMINARIILE C.E 2024 (18.11.2023)

Atacantul aflat pe lista FCSB-ului a ratat singur cu portarul, în meciul cu AS Roma. Ce notă a primit pentru evoluție

UEFA Europa League Group G AS Roma vs Sheriff Tiraspol Sheriff s Nigerian forward David Ankeye challenges for the ball w

Cum ar putea arătă urnele Europa League 2024/2025. România ar fi reprezentată de o singură echipă

CFR Cluj V Adana Demirspor - UEFA Europa Conference League, Cluj-Napoca, Romania - 27 Jul 2023

Singurul jucător remarcat de Jose Mourinho în înfrângerea cu Slavia Praga. ”Doar el nu merita să piardă”

Rome, Italy. 05th Nov, 2023. Jose Mourinho coach of AS Roma and Romelu Lukaku and Paulo Dybala of AS Roma during the Serie A football match between AS Roma and US Lecce at Olimpico stadium in Rome (Italy), November 5th, 2023. Credit: Insidefoto di andrea

Moment controversat în Europa. Doi jucători au refuzat să participe la minutul de reculegere pentru victimele din Israel