Ladislau Boloni, la un antrenament al lui Panathinaikos / Foto: @Twitter Panathinaikos FC

Reacția lui Ladislau Boloni după ce echipa sa, Panathinaikos, a fost egalată în minutul 90+7, prin reușita portarului

21.03.2021, 18:34
  • EHF European League: Skjern - Dinamo, marți, 19:45, DGS 3

• Champions League: Bayern Munchen - Real Madrid, marți, 22:00, DGS 1

Ca și cum nu erau suficiente problemele pe care le are, echipa lui Ladislau Boloni, Panathinaikos a fost egalată în minutul 90+7 al meciului cu Asteras Tripolis, 2-2, din play-off.

La final, antrenorul român era extrem de dezamăgit și frustrat, mai ales că echipa sa a primit golul din partea portarului advers.

Ladislau Boloni: "Am plătit pentru că ne-am retras în ultimele 15 minute"

"A fost un meci pe care l-am avut în mână, mai ales în repriza a doua. Cred că, în ultimele 15 minute, am făcut puțin pasul înapoi. În acel moment am plătit pentru asta.

Având în vedere modul în care s-a desfășurat meciul și faptul că am făcut remiză, sper că vom continua bine. Suntem dezmăgiți cu toții, dar cred că această frustrare ne va ajuta pe viitor", a spus Boloni, potrivit presei elene.

Vezi AICI golul egalizator, de 2-2, marcat de Asteras Tripolis cu Panathinaikos:

Echipa antrenată de Boloni, Panathinaikos, egalată de Asteras în minutul 90+7

După victoria din etapa trecută, 2-1 în derby-ul cu PAOK, Panathinaikos a remizat pe terenul celor de la Asteras Tripolis.

Macheda a înscris două goluri în două minute pentru echipa lui Boloni, însă Fernandez a marcat pentru Asteras în minutul 84, iar portarul Papadopoulos a egalat nesperat în minutul 90+7.

În urma acestui rezultat, Panathinaikos rămâne pe locul 5 în playoff-ul Superligii elene. Urmează acum două meciuri de foc pentru Boloni, cu PAOK Salonic și cu liderul Olympiakos.

Etichete: ladislau boloni , panathinaikos

O olandeză cu depresie va fi eutanasiată, pentru că „nu mai poate face față”. Are doar 28 de ani

O olandeză de 28 de ani, sănătoasă din punct de vedere fizic, a decis să fie eutanasiată, pentru că - spune ea - nu mai poate lupta cu depresia, autismul și cu tulburarea Borderline.

Barcelona nu mai stă la discuții: îi reziliază contractul fotbalistului pe care a plătit 36.000.000€. Anunțul spaniolilor

Video&Foto Cum s-a comportat Dan Șucu la finalul meciului dintre Rapid și Universitatea Craiova

A făcut 5-4 în minutul 90+5 și a scris istorie! Echipa care, după 121 de ani, va juca în premieră în cupele europene

”Tatăl meu `a explodat`!” Fiica unui antrenor a spus totul: ”Eram minoră și e o infracțiune”. Cu ce se ocupă tânăra

Au mers la teatru, dar comportamentul lor a fost inacceptabil! Spectatorii au cerut să fie dați afară: ”Erau chiar lângă noi”

Live Video&Score Bayern - Real Madrid 0-0, ACUM, DGS 1. Spectacol asigurat: 20 de goluri în ultimele 5 meciuri directe din UCL

Foto ”Cel mai bun! Îți ziceam și nu credeai”. MM Stoica, dat pe spate de un fotbalist de la FCSB

Lovitura primită de Petrolul Ploiești

Exclusiv ”M-a sunat domnul Șumudică”. Patronul din SuperLiga a dezvăluit totul: ”Eram în pământ”

Ladislau Boloni trăiește ”periculos” în Ligue 1. Pe ce loc se află Metz, după înfrângerea cu Lille

Video PSG a zdrobit Lyon, chiar și fără Kylian Mbappe. Victorie uriașă și pentru Loți Boloni

PEROZO tânără a creat isterie în mediul online după ce a dezvăluit de ce îi plac bărbații în vârstă: „Mă simt în siguranță”

FILM NOWFiicele lui Nicole Kidman, apariție rară pe covorul roșu alături de mama lor. Puștoaicele au atras toate privirile

Visul cel mai mare al lui Gigi Becali, pe cale să fie spulberat? Omul cu banii de la CFR Cluj a pornit ofensiva împotriva FCSB citeşte ştirea pe Prosport.ro

Simona Halep, invitată să joace la Paris! Anunțul surprinzător al francezilor. Cum va reacționa românca citeşte ştirea pe ziare.com

Toți șoferii care au asta în mașină iau amendă 2.900 lei și permisul suspendat. Se confiscă pe loc citeşte ştirea pe Playtech.ro

PROFM Lady Gaga, în fustă scurtă de tenis, la sport cu iubitul. Solista și Michael Polansky își trăiesc iubirea discret