Bucurie la gol inedită / Foto: Captură Twitter @nocontextfooty

Video ”Rey Misterio?” Bucuria de la gol care a ajuns virală

29.08.2022, 13:01
  • La Liga: Las Palmas - Real Betis, joi, 20:30, DGS 4

• La Liga: Almeria - Barcelona, joi, 22:30, DGS 1

Bucuria de la gol a unui jucător din campionatul de fotbal al Mexicului a ajuns virală, întrucât a fost una inedită.

Totul s-a întâmplat după golul de 0-2 reușit în meciul dintre Toluca și Pachuca, scor 1-4, în etapa a 12-a camionatului de fotbal mexican.

A marcat, iar bucuria de la gol a fost asemănătoare cu o manevră din wrestling. Momentul care a ajuns viral

Illian Hernandez a reușit o dublă în meciul câștigat de Pachuca pe terenul celor de la Toluca. Mijlocașul mexican în vârstă de 22 de ani a avut o bucurie inedită după ce a semnat al doilea gol al partidei jucate în deplasare.

Alături de un coleg de echipă, Hernandez a imitat o manevră din wrestling, după cea de-a doua reușită. ”Rey Misterio? (n.r. luptător de wrestling)”, s-a întrebat un fan când a văzut bucuria de la gol a lui Hernandez.

Momentul cu bucuria de la gol a lui Illian Hernandez alături de colegul său a ajuns viral. Clipul video postat în mediul online a adunat aproape 200.000 de vizualizări într-o oră.

Toluca - Pachuca 1-4, în campionatul de fotbal al Mexicului

Pachuca s-a impus fără prea mari emoții în partida de campionat cu Toluca, în etapa a 12-a.

Illian Hernandez a înscris în minutele 15 și 24, de la Fuente, în minutul 73, Ibanez, în minutul 90+2, respectiv Meneses, în minutul 63, pentru echipa gazdă.

Pachuca se află pe locul patru în campionat, cu 21 de puncte, în timp ce Toluca ocupă poziția a șasea tot cu 21 de puncte.

Etichete: pachuca , toluca , campionat mexic , wrestling , bucurie gol , rey misterio , illian hernandez , illian hernandez pachuca

Avertisment după ce o dansatoare a murit sufocată în timp ce avea relații intime cu iubitul ei

Un medic legist a emis un avertisment după ce o anchetă a stabilit că o femeie a fost strangulată de iubitul ei, în timp ce întrețineau relații intime.

Foto Ianis Hagi, lovit în față de Vinicius Junior! Gestul făcut imediat apoi de starul lui Real Madrid

Video Ce a spus Ange Postecoglou despre Radu Drăgușin chiar pe gazon, imediat după meciul cu Manchester City

Radu Drăgușin i-a făcut pe spanioli să exclame ”Incredibil! Inexplicabil!” în meciul cu City. Reacția lui spune totul

Reacția "Împăratului" Fatih Terim, după ce Răzvan Lucescu l-a bătut a 3-a oară la rând: "Trebuie s-o spun!"

Video Victorie istorică! Corvinul Hunedoara a câștigat Cupa României, după ce a învins-o pe Oțelul la penalty-uri

News Alert Copa America 2024, în EXCLUSIVITATE la Digi Sport! Messi caută să-și apere trofeul cucerit cu Argentina

Dennis Man a solicitat 2.000.000€: clubul urgentează negocierile

Exclusiv Va fi prezent la derby-ul cu FCSB? Ce se întâmplă cu Neil Lennon, viitorul antrenor al Rapidului

Exclusiv Ce a spus Mircea Lucescu despre posibila aventură a Corvinului Hunedoara în Europa League

MERCATO 2022 | Toate transferurile verii sunt AICI!

MERCATO în Europa | Toate transferurile din vara lui 2020 sunt AICI. Juventus l-a luat pe Federico Chiesa de la Fiorentina

PEROZKim Kardashian, cu părul blond și îmbrăcată într-o rochie mulată, un look în stilul Pamela Anderson, anii '90: „Babewatch”

FILM NOWCum arată Eva Green la 18 ani de când a fost fată Bond. A făcut furori în două apariții în aceeași zi la Cannes

Prima reacție milionarului Dorin Mateiu, bărbatul de 57 de ani care s-ar iubi cu Simona Halep! Ce zice de relație citeşte ştirea pe Prosport.ro

Simona Halep a vorbit despre finalul carierei: ”Vreau să mă retrag de pe teren” VIDEO citeşte ştirea pe ziare.com

ITP la 6 luni pentru acești șoferi români, s-a schimbat legea. Care sunt mașinile vizate citeşte ştirea pe Playtech.ro

PROFM Anna Lesko, criticată după ce s-a pozat într-o rochie cu un decolteu amplu și o crăpătură adâncă: „Mereu goală, ce apariție e asta?”