Un punct galben și mult gri

stea-villarreal 3

Un punct după 4 meciuri, 3 goluri marcate și 10 primite. E mai puțin decât ne-am așteptat la tragerea la sorți, dar e mai mult decât am fi sperat

Citește tot articolul

Cine salvează pe cine?

alibec-3

"Gigi Becali e salvatorul fotbalului românesc. Fără banii lui, fotbalul n-ar mai exista". E o idee pe care am auzit-o foarte des.

A fost!

INTER-juve

Am sperat să fie derby. Și a fost! Cel mai bun meci de până acum, în Serie A. Un meci cu echipe de peste un miliard de euro

• 09:40 Stirile Digi Sport
  • Mutua Madrid Open 2024 - Day 1

TENIS: Jaqueline Cristian - Barbora Krejcikova, 16:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

MEDIA: Liga Digi Sport, 17:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• fotbal club logo

MEDIA: Fotbal Club, 19:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL: DINAMO BUCURESTI - POLI IASI, SUPERLIGA SUPERBET PLAY-OUT (14.04.2024)

FOTBAL: Dinamo - Voluntari, 20:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL: Real Sociedad - Real Madrid, 22:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

Exclusiv Gigi Becali i-a decis soarta lui Ștefan Târnovanu, după gafa din meciul cu Sepsi: ”Cum să ieși așa? Ai doi metri”

Florinel Coman a făcut anunțul așteptat cu sufletul la gură de toți fanii FCSB-ului

FCSB v FC Nordsjaelland - UEFA Europa Conference League, Bucharest, Romania - 10 Aug 2023

Video Sepsi - FCSB 2-2. Gafa lui Ștefan Târnovanu amână petrecerea de titlu

Screenshot 2024-04-24 231756

Video Gestul făcut de Ermal Krasniqi la marginea terenului, după ce Bogdan Lobonț l-a scos în minutul 60

lobont

Blog

Dublu impact

steaua man city1

Duminică seară. Ora 21:20. Pe Etihad Stadium se încheie primul meci oficial al lui Guardiola pe banca lui Manchester City. 2-1 cu Sunderland, la capătul unei prestații modeste, o victorie adusă de autogolul lui McNair, în minutul 87. La câteva mii de kilometri distanță, Steaua e, încă, lider în Liga1, pentru că Dinamo urmează să joace abia a doua zi.

Foto A venit reacția soțului, după ce o jurnalistă celebră s-ar fi sărutat cu alt bărbat în fața a 20.000 de oameni

48

Gigi Becali

”Va juca în Liga Campionilor”. Gigi Becali a făcut anunțul și trebuie să scoată aproape 500.000 € din buzunar