Dan Petrescu a dezvăluit de ce a plecat direct la vestiare, fără să-l salute pe Gică Hagi! Ce l-a supărat ”foarte tare”

dan-petrescu3

Video Exclusiv Verdictul specialistului la cele două faze controversate din meciul Farul - CFR: ”E vorba de câțiva centimetri”

avram-farul-cfr

Jucătorul lui CFR Cluj care a evoluat accidentat din minutul 1 al meciului cu Farul: "S-a oprit cu genunchiul în tibie"

FOTBAL:FARUL CONSTANTA-CFR CLUJ, PLAY OFF SUPERLIGA SUPERBET (22.04.2023)

Dan Petrescu, prima înfrângere în Liga 1 după 9 meciuri: ”Nu e bine deloc”. Ce a spus despre arbitraj

dan petrescu11

Gică Hagi e convins, după ce i-a bătut pe cei de la CFR Cluj: "I-am surprins cu asta!". Cine a fost omul meciului

FOTBAL:FARUL CONSTANTA-RAPID BUCURESTI, SUPERLIGA SUPERBET (11.03.2023)

Adrian Mazilu, lecție de modestie la doar 17 ani! Ce a spus după ce a marcat golul victoriei cu CFR Cluj

Video Ce a făcut Dan Petrescu în minutul 90+8, la fluierul final al meciului Farul - CFR Cluj

petrescu

Tudor Băluță se gândește la titlu, după victoria cu CFR Cluj: ”Asta vrem cu toții și cred că avem tot ce ne trebuie”

baluta

Video Farul - CFR Cluj 1-0. Campioana a primit penalty în minutul 89, dar decizia a fost anulată cu VAR-ul

Video Edi Iordănescu, prezent la Farul - CFR! Unde a ales să stea și cum a reacționat când a fost reperat de camere