A schimbat jumătate de echipă! FCSB, cinci modificări la pauza meciului cu CFR Cluj din Supercupă

FCSB a făcut cinci schimbări la pauza meciului cu CFR Cluj / Foto: Captură Digi Sport

Video CFR Cluj a cerut penalty în meciul din Supercupă cu FCSB! Faza la care arbitrul a acordat cartonașul galben pentru...

penalty

Edi Iordănescu, criză de nervi în dimineața finalei cu FCSB! Noi probleme cauzate de COVID-19 la CFR Cluj

Edi Iordănescu, antrenorul de la CFR Cluj / Foto: Sport Pictures

Cu trofeul pe masă, dar fără bani! Motivul pentru care CFR Cluj și FCSB nu vor fi recompensate financiar în caz de...

FCSB vs CFR Cluj

Exclusiv Gluma care l-a convins pe Vâtcă să apere în Liga 3: "Face zilnic naveta pentru antrenament"

FOTBAL:FCSB-FC VOLUNTARI, LIGA 1 BETANO (27.10.2018)

Video Exclusiv ”De ce nu fac analiza pe ultimii 3 ani? Să-i ceară consultații lui Kovacs!”. Glume pe seama celor de la CFR Cluj

Edi Iordănescu și Valentin Costache, după CFR Cluj - Dinamo 1-0 / Foto: Sport Pictures

”Nenea Edi, lasă filosofia!”. Edi Iordănescu, reacție după ce a fost certat de Gigi Becali

edi-gigi

”VAR-ul ar fi soluția pentru toată lumea”. Ce a spus Petrea înaintea partidei dintre FCSB și CFR Cluj pentru Supercupă

Untitled

Ce au declarat Edi Iordănescu și Mario Camora înaintea Supercupei: "FCSB este favorită"

edi-iordanescu2

Ardelenii sunt suspicioși! CFR Cluj a cerut testare anti-doping la meciul cu FCSB pentru Supercupă

• 18:30 LIVE Stirile Digi Sport
  • 19:00 LIVE Fotbal Club
  • 20:30 LIVE Stirile Digi Sport
  • 21:00 LIVE Euro Fotbal
  • 21:55 LIVE Champions League: Borussia Dortmund-PSG
  • 22:45 LIVE Euro Fotbal
  • 23:00 LIVE Champions League: Borussia Dortmund-PSG
  • 18:00 Etapa 8 Liga a 2-a: CS Mioveni-Csikszereda