Valeriu Iftime, convins că FC Botoșani nu va retrograda, după victoria cu Dinamo. ”O adrenalină incredibilă”

iftime 18

Video ”Deja este penibil”. Dennis Politic nu s-a ferit de cuvinte, după Botoșani - Dinamo 2-1

Screenshot 2023-11-06 204621

Video Concluzia lui Răzvan Patriche, după ce Dinamo a pierdut în prelungiri cu FC Botoșani

nichita

Video FC Botoșani - Dinamo 2-1. Thriller în Moldova: autogol, accidentare horror, eliminare și gol în prelungiri

FOTBAL: FC BOTOSANI - DINAMO BIUCURESTI, SUPERLIGA SUPERBET PLAY-OUT (23.04.2024)

Video Dinamo - Skjern 28-27. ”Dulăii”, victorie uriașă în sferturile de finală ale EHF European!

HANDBAL MASCULIN:DINAMO BUCURESTI-SKJERN HANDBOLD, EHF EUROPEAN LEAGUE (23.04.2024)

Romario Benzar, transportat de urgență la spital, după ce a fost lovit de Abdallah. Prima concluzie a medicilor

Video Romario Benzar, scos cu ambulanța de pe teren, după ce a fost lovit cu piciorul în cap de Hakim Abdallah: atacantul lui...

Video Stupoare! Dinamo și-a marcat în propria poartă și a așteptat 6 minute să bată un penalty. Ce a urmat

Screenshot 2024-04-23 202020

Dinamovistul Josue Homawoo nu va fi anchetat de poliție după ce l-a lovit brutal pe Luca Mihai. Explicațiile oficiale

FOTBAL: DINAMO BUCURESTI - POLI IASI, SUPERLIGA SUPERBET PLAY-OUT (14.04.2024)

Șefii lui Dinamo, ca Borcea pe vremuri. Jucătorii lui Kopic vor avea prime speciale în acest final de sezon

Andrei Nicolescu, acționar Dinamo / Foto: captură Digi Sport

• 09:40 Stirile Digi Sport
  • Mutua Madrid Open 2024 - Day 1

TENIS: Jaqueline Cristian - Barbora Krejcikova, 16:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

MEDIA: Liga Digi Sport, 17:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1