Video Corvinul Hunedoara - FC Argeș 2-0. Marius Chindriș a asigurat victoria echipei cu un gol superb

CORVINUL-FCARGES

Eugen Neagoe a răbufnit la conferința de presă: ”Nu poți să te antrenezi pe islaz și să joci ca Barcelona!”

Screenshot (446)

Ce se întâmplă cu ”bijuteria” de 100.000.000 € din România, după contestația apărută în ultimele 10 minute

stadion4

A răbufnit: ”Arbitrul ne-a executat în stil mafiot”

minge

Antrenorul a reacționat, după ce principalul finanțator s-a săturat de situația de la echipă și și-a anunțat intenția

06 0ct. 2023/Euro currency notes or money billS in danish capital Copenhagen Denmark. (Photo.Francis Joseph Dean/Dean Pictures)

Nu mai suportă situația de la echipă: ”Îmi voi retrage sprijinul financiar şi voi pleca”

Minge de joc la meciul de fotbal dintre Rapid Bucuresti si Universitatea Craiova, din cadrul Superligii Superbet, desfas

Eugen Neagoe ”a dat de pământ” cu arbitrajul din Csikszereda - FC Argeș: ”Dacă meciul nu era la TV, fără 3-4 nu scăpam”

geana

Video Liga 2 | Csikszereda Miercurea Ciuc - FC Argeș 2-1. Gazdele au dat lovitura în prelungiri! Rezultatele etapei

Logo Liga 2 / Foto: FRF.ro

Video Eugen Neagoe a văzut destul! A titularizat un jucător, dar l-a schimbat după doar 25 de minute