Omul meciului din Giulești, doar două cuvinte după ce fanii Rapidului au cântat imnul Voluntariului

FOTBAL:RAPID BUCURESTI-FC VOLUNTARI, SUPERLIGA SUPERBET (9.12.2023)

Video Rapid - FC Voluntari 1-2. Ilfovenii dau lovitura în Giulești, iar echipa lui Bergodi a ajuns la 5 meciuri fără victorie

Video Cupa României | FCU Craiova - FCSB 2-0, Dinamo - Oțelul 3-3, Petrolul - Sepsi 2-2

cupa romaniei trofeu

Marin Dună, revoltat după calificarea lui FC Voluntari în ”sferturile” Cupei: ”Numai cu un joc de fotbal nu a semănat!”

FOTBAL: FCSB - FC VOLUNTARI, SUPERLIGA SUPERBET (22.10.2023)

Marin Dună, atac frontal la adresa arbitrajului după Voluntari - Petrolul: ”Trebuiau acordate 3 cartonașe roșii”

duna

Video Voluntari - Petrolul 0-0. Ambele echipe au terminat partida în 10 oameni

rg

Cinci echipe au schimbat 10 antrenori în 17 etape. Două dintre ele au dat afară câtre trei tehnicieni în SuperLigă

Die Auswechselbank in Freiburg. GER, SC Freiburg II - SC Preussen Muenster, Fussball, 3. Liga, 15. Spieltag, , 12.11.202

Cătălin Anghel, discurs dur după FC Voluntari - Farul Constanța: ”Este inadmisibil”

anghel

Video Jucătorul de la FC Voluntari care a jucat cu febră în meciul cu Farul: ”La pauză, mi-a spus că nu mai poate!”

FOTBAL:FC VOLUNTARI-FARUL CONSTANTA, SUPERLIGA SUPERBET (25.11.2023)

Jucătorii Farului, fermi după 2-4 cu FC Voluntari: ”Cel mai greu moment din ultimii trei ani”

• Logo Liga 2 / Foto: FRF.ro

FOTBAL: Unirea Slobozia - Corvinul Hunedoara, ora 12:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL:FC BOTOSANI-FC VOLUNTARI, SUPERLIGA SUPERBET (12.11.2023)

FOTBAL: Botoșani - Voluntari, ora 14:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• HANDBAL FEMININ:CSM BUCURESTI-METZ HANDBALL, LIGA CAMPIONILOR (28.04.2024)

HANDBAL: Metz - CSM BucureȘti, ora 17:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

MEDIA: Digi Sport Special, ora 19:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-UNIVERSITATEA CLUJ, SUPERLIGA SUPERBET (11.12.2023)

FOTBAL: Universitatea Cluj - Dinamo, ora 20:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1