Video FCSB - Astra 1-0 | Mihai Stoica a răbufnit la adresa arbitrajului: "Nu am sugerat nimic, am spus clar!"

mm stoica suspendat steaua fcsb

Exclusiv Gigi Becali, furios după victoria cu Astra: ”Echipa e foarte slabă! Meritam noi să câștigăm? Niciodată!”

FOTBAL:FCSB-ASTRA GIURGIU, PLAY OFF LIGA 1 BETANO (28.04.2019)

Video "Şi cu ei am făcut blat?" Ce a spus Denis Alibec despre declaraţiile lui Dan Petrescu

alibec fcsb astra

Florinel Coman a explicat gestul față de Mihai Teja și povestea cu sms-ul primit de la Gigi Becali

Florinel Coman

"Nu știu ce înseamnă fotbal!" Tănase, atac la fani și la arbitru: "Trebuie să îți rupă piciorul ca să îți dea penalty"

Florin Tanase

Video FCSB - Astra 1-0. Roș-albaștrii pun presiune pe liderul CFR! Cestor a ratat o mare ocazie în prelungiri

fcsb-astra captura

Video FCSB - Astra | Florin Tănase a cerut două penalty-uri în prima repriză. Reacția lui Balint: "E curios!"

faze controversate fcsb-astra

Exclusiv "Sunt dezgustat!" Dani Coman i-a răspuns lui Dan Petrescu, înaintea meciului cu FCSB