"Nu știu ce înseamnă fotbal!" Tănase, atac la fani și la arbitru: "Trebuie să îți rupă piciorul ca să îți dea penalty"

Florin Tanase

Video FCSB - Astra 1-0. Roș-albaștrii pun presiune pe liderul CFR! Cestor a ratat o mare ocazie în prelungiri

fcsb-astra captura

Video FCSB - Astra | Florin Tănase a cerut două penalty-uri în prima repriză. Reacția lui Balint: "E curios!"

faze controversate fcsb-astra

Exclusiv "Sunt dezgustat!" Dani Coman i-a răspuns lui Dan Petrescu, înaintea meciului cu FCSB

dan petrescu interviu digi sport

Gestul lui Gigi Becali dinaintea Paștelui! Două cluburi din România au scăpat de probleme

becali bani

Dorit de Becali, Ianis are șanse infime să ajungă la FCSB. Ce echipă e favorită să-l transfere + anunțul lui Gică Hagi

cei 4

fcsb noaptea de inviere

Reacţia lui Mihai Teja când a fost întrebat dacă nu i se pătează grav imaginea prin ce se întâmplă la FCSB

teja

Radu Petrescu va arbitra meciul FCSB - Astra. Mihai Stoica l-a desfiinţat după eşecul cu Viitorul