Exclusiv Ce au spus specialiștii Digi Sport depre faza care a iscat un scandal uriaș la Dinamo - Petrolul

Exclusiv Dumitrescu, Prunea și Dănciulescu au condamnat același fotbalist: "Vorbește fără să gândească / Trebuie ajutat!"

FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-FC U CRAIOVA, SUPERLIGA SUPERBET (15.09.2023)

Video Ce a spus Florin Stîngă, după ce Petrolul a obținut un punct cu scandal pe terenul celor de la Dinamo

Ionuț Amzăr a răbufnit, după ce Dinamo a fost egalată în minutul 90+13: ”Să ne lase să ne arbitrăm singuri”

Alexandru Musi a explicat ce s-a întâmplat la faza penalty-ului obținut în prelungiri

Alexandru Marian Musi reactioneaza in meciul de fotbal dintre Petrolul Ploiesti si FC Botosani, din cadrul Superligii Su

Reacția lui Grozav după ce s-a stat 9 minute înainte să se dea penalty în min. 90+13: ”Credeam că n-o să mai dea”

FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-PETROLUL PLOIESTI, PLAY OUT SUPERLIGA SUPERBET (1.04.2024)

Exclusiv Ionuț Lupescu nu s-a abținut după Dinamo - Petrolul 1-1: ”Ar fi cazul să-i schimbăm”

lupescu

Video Aproape de un nou record! Câte minute a durat decizia de arbitraj care a decis soarta meciului Dinamo - Petrolul

record

Video Dinamo - Petrolul 1-1. ”Lupii galbeni” au egalat din penalty, în minutul 90+13! Final de meci controversat