Video Astra, în genunchi în finalul primei reprize la Iaşi. Două goluri primite în doar 5 minute

sumudica iasi

Video Liga 1 lovește din nou! Nu poți sta serios. ”Liga 1 este mult superioară ligilor inferioare!”

decla amuzante

Video CFR, aproape de primul play-off: ”Depinde doar de noi. Ne mai trebuie un punct”

CFR

SONDAJ Fază incredibilă la Iași. A fost sau nu gol la execuția lui Bud?

gol nevalidat

Exclusiv Decizie de ultimă oră: l-au reprimit în lot, dar nu l-au iertat de amendă

Grahovac poarta

Video Liga 1 loveşte din nou. Nu poţi sta serios:”Public frumos, nu contează că ne-a înjurat tot meciul”

amuzante-1

Video Popa, în formă după victoria Timişoarei: "Prunea m-a bătut la tenis cu piciorul"

ionut popa

Exclusiv Grahovac, exclus din lot pe perioadă nedeterminată. Prunea l-a pus la punct

GRAHOVAC

Video Declarații amuzante, din Liga 1 adunate. De la ”ne e foarte greu, dar ușor nu e”, la ”iarna-i complicată”

amuzante

Şumudică i-a răspuns lui Prunea: "În mod normal, trebuia să câştigăm cu 3-0"

iasi zapada sumudica

• 09:40 Stirile Digi Sport
  • Mutua Madrid Open 2024 - Day 1

TENIS: Jaqueline Cristian - Barbora Krejcikova, 16:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

MEDIA: Liga Digi Sport, 17:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1