A fost completat tabloul semifinalelor Cupei României! Toate echipele calificate și când se joacă meciurile

Trofeul Cupei României / Foto: Sport Pictures

”Rar vezi pe terenurile de fotbal”. Ce a spus Emil Săndoi după eliminarea din Cupa României + răspuns pentru Dan...

sandoi

Video Chindia – Sepsi 1-2. Echipa lui Cristiano Bergodi este prima semifinalistă a Cupei României

FOTBAL: CHINDIA TARGOVISTE-SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE, CUPA ROMANIEI (30.11.2021)

Video ”Am fost făcut knockout!”. Paul Iacob a ieșit la atac după meciul cu Sepsi: ”Ce trebuia? Să am sânge pe față?”

iacob

Video Moment controversat în Chindia - Sepsi: Paul Iacob, lovit cu cotul, în careul advers! Arbitrul a lăsat jocul să continue

iacob-ninaj

(P) Afacerea favoritelor sau tărâmul outsiderelor? Vezi SuperCotele pentru sferturile Cupei

cross 211126_Romanian_Cup_Digisport

Cristiano Bergodi, mulțumit după remiza albă cu Chindia: "Mergem înainte, e un punct și un rezultat pozitiv!"

bergodi

Cupa României, sferturi de finală | S-au decis zilele și orele de disputare. Toate meciurile, ÎN DIRECT la Digi Sport

Ce le-a spus Bergodi celor de la Clinceni după ce i-a bătut cu 2-0: "Nu e ușor de câștigat cu ei"

bergodi

Video Academica Clinceni - Sepsi 0-2 | Oaspeții înving fără drept de apel ultima clasată

FOTBAL:ACADEMICA CLINCENI-SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE, LIGA 1 CASA PARIURILOR (19.11.2021)

• 09:40 Stirile Digi Sport