Video Sepsi - CFR Cluj 0-1. O nouă victorie a campioanei în fața formației din Sfântu Gheorghe. Țucudean, decisiv

gol tucudean

Video Revenire de senzație a lui George Țucudean, după problemele la inimă. Cum a marcat cu Sepsi

gol tucudean 2

"Sepsi nu poate mai mult, am atins nivelul maxim!". Ce-și propune Neagoe în duelul cu CFR Cluj, de sâmbătă

FOTBAL:SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE-UNIVERSITATEA CRAIOVA, LIGA 1 BETANO (15.03.2019)

Video Sepsi - Astra 0-1 | "Ar trebui să fiu inconștient!" Reacția lui Costel Enache, după prima victorie din play-off

Costel Enache prima victorie cu Astra

Video Sepsi - Astra 0-1. Golul lui Mike Cestor aduce prima victorie a giurgiuvenilor în play-off

bucurie astra

Florinel Coman le-a luat ochii tuturor la FCSB-Sepsi 2-0, dar nu el a fost cel mai bun de pe teren. Cifrele lui Moruţan

FOTBAL:FCSB-FC VIITORUL, PLAY OFF LIGA 1 BETANO (11.03.2019)

Video FCSB - Sepsi 2-0 | Mihai Teja a explicat de ce l-a schimbat pe Moruțan după 27 de minute. Ce a spus de Pintilii

teja

Video Eugen Neagoe a vorbit despre posibilitatea de a-l înlocui pe Devis Mangia la Craiova: "Nu am cum să mint"

FOTBAL:FCSB-SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE, PLAYOFF LIGA 1 BETANO (8.04.2019)

Video "Am întâlnit o echipă urâtă". Roș-albaștrii s-au descătușat cu Sepsi, care i-a învins în meciul trecut: "Asta spune...

Video Intrat la pauză, Florinel Coman a fost decisiv pentru FCSB. A rezolvat meciul cu Sepsi într-un sfert de oră

• 17:30 LIVE Stirile Digi Sport
  • 18:00 LIVE Digi Sport Special
  • 19:30 LIVE Stirile Digi Sport
  • 20:00 Digi Sport Special
  • 20:45 Stirile Digi Sport
  • 21:00 LIVE Fotbal European
  • 22:00 Stirile Digi Sport
  • 22:15 Digi Sport Special