Guardiola le pregătește o lovitură rivalilor de la Real. Ce star vrea să strălucească la Man. City

pep guardiola

Nu l-a iertat nici de Sfântul Nicolae. Becali: ”Îl iubesc pe Dică, dar ca antrenor, să mă ierți”

becali dica

Exclusiv Sepsi - FCSB 4-2 | Ilie Dumitrescu, reacție tăioasă: "Nu cred că așa ar trebui să arate o echipă cu pretenții"

Ilie Dumitrescu

Exclusiv ”Pierd 3-0 la masa verde și aia e!”. Anunțul incredibil făcut de Gigi Becali

gigi becali fcsb

Video Sepsi - FCSB 4-2. Roș-albaștrii au primit 4 goluri în campionat după 5 ani și jumătate

FOTBAL:SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE-FCSB, LIGA 1 BETANO (5.12.2018)

Video Gol memorabil reuşit de Florin Ştefan. Sepsi a marcat de două ori în patru minute cu FCSB

captura gol 2 sepsi

Video Patronul de la Sepsi a dat răspunsul în direct referitor la transferurile lui Rus și Tandia

colaj rus si tandia

Video&Foto Vremea s-a schimbat în doar 20 de minute, la Sf. Gheorghe. Cum arată gazonul, cu două ore înainte de Sepsi-FCSB

ninsoare sf gheorghe

Dică, precaut înainte de partida cu Sepsi: "Ne așteaptă un meci foarte greu". Ce spune despre revenirea lui Gnohere

Nicolae Dica

Video VIDEO Poli Iași - Sepsi 1-1 | "Mai sunt șanse". Stoican vrea să-i sufle fața lui Dinamo pentru play-off

FOTBAL:CSM POLITEHNICA IASI - SEPSI OSK, LIGA 1 BETANO (30.11.2018)

• 15:00 LIVE Stirile Digi Sport
  • 15:30 LIVE Tenis: WTA Hertogenbosch
  • 17:30 LIVE Stirile Digi Sport
  • 18:00 LIVE Digi Sport Special
  • 19:30 LIVE Stirile Digi Sport
  • 20:00 Digi Sport Special
  • 20:45 Stirile Digi Sport