Cristiano Bergodi, cu gândul la meciul suspendat cu Craiova: "Trebuie să facem scandal dacă nu ne dau punctele"

bergodi

Video Sepsi - Chindia 2-2. Remiză spectaculoasă la Sfântu Gheorghe

safranko gol

S-a stabilit programul etapelor 27-29 din Liga 1. Dică se va ”duela” cu FCSB. Când e programat meciul

televizari

Sepsi l-a transferat pe Enriko Papa, din campionatul Turciei

sepsi-enriko-papa

Decizia Comisiei de Disciplină pentru partida Sepsi - U Craiova 1948 păstrează suspansul

meci

Video Nicolae Dică, mulțumit de punctul câștigat contra lui Sepsi: ”Mă bucur că am făcut un joc bun”

nicolae-dica

Cristiano Bergodi nu și-a ascuns dezamăgirea după egalul făcut de Sepsi cu Mioveni: "Păcat!"

bergodi

Video Momentul psihologic al partidei Mioveni-Sepsi: a încasat două ”galbene” în două minute

paun

Video CS Mioveni - Sepsi 1-1. Bogdan Rusu a adus un punct nesperat gazdelor, în minutul 90+5

bogdan-rusu

Dezvăluiri din raportul oficial după ce Sepsi - U Craiova 1948 a fost suspendat. Cum s-a luat decizia finală

FOTBAL:SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE-U CRAIOVA 1948, SUPERLIGA SUPERBET(29.01.2023)