Dan Nistor a ratat un penalty cu FCSB, iar la final de joc a reacționat: ”Probabil că în seara asta nu o să dorm”

FOTBAL:UNIVERSITATEA CLUJ-FCSB, SUPERLIGA SUPERBET (19.02.2024)

Darius Olaru, supărat după remiza albă cu U Cluj: ”Sunt dezamăgit!”

FOTBAL: SC FOTBAL CLUB FCSB SA - AFC HERMANNSTADT, SUPERLIGA SUPERBET (16,12.2023)

Ștefan Târnovanu: ”Nu mi-e frică absolut de nimeni”. Ce a spus despre remiza cu ”U” Cluj și penalty-ul apărat

tarnovanu22

Video U Cluj - FCSB 0-0. Pas greșit făcut de roș-albaștri în cursa către titlu! Ardelenii au avut un penalty ratat

Exclusiv Gabi Balint, concluzie dură după prima repriză de la U Cluj - FCSB: ”Nu joacă nimic!” Jucătorul remarcat de Ilie...

Video Faze controversate la ”U” Cluj - FCSB: două lovituri cu cotul. Ce a decis Ovidiu Hațegan

fault

Câți suporteri sunt așteptați la ”U” Cluj - FCSB + Câte bilete s-au vândut deja

”Dacă se bat Nistor și Chipciu, cine câștigă?”. Cum a reacționat Ioan Ovidiu Sabău înaintea meciului cu FCSB

Screenshot (419)

Exclusiv Președintele lui U Cluj a lămurit ”conflictul” dintre Nistor și Chipciu din pauza meciului cu Universitatea Craiova

Exclusiv Echipa convinsă că e în TOP 5 cele mai iubite din SuperLigă, deși într-un sondaj a ieșit pe locul 14

FC Universitatea Cluj v Dinamo Bucuresti - Romania Promotion Match, Cluj-Napoca - 21 May 2022

• 23:45 LIVE Super Avancronica
  • 23:50 Stirile Digi Sport
  • 23:00 LIVE La Liga: Real Madrid-Barcelona
  • 23:00 LIVE Premier League: Arsenal-Chelsea
  • 23:45 LIVE Digi Sport Special
  • 23:45 LIVE Fotbal Club