Video Liga 2, etapa a 17-a | Rapid a surclasat fostul lider, CS Mioveni. "U" Cluj, victorie dramatică. Rezultatele complete

Mallo gol Rapid

Video "U" Cluj - Concordia 2-1. Revenire spectaculoasă a ardelenilor, conduși până în minutul 88

U Cluj Chiajna

Video Rapid - "U" Cluj 1-1. Remiza din Regie nu ajută nicio echipă! Ardelenii rămân în zona retrogradării

pancu hlistei

Video Liga 2, etapa a 16-a | Rapid, Petrolul și FC Argeș, semieșecuri. Rezultatele și clasamentul

Liga 2 se vede la Digi Sport/ foto: frf.ro

Video "U" Cluj - UTA 1-1. Arădenii pierd puncte prețioase în lupta pentru promovare

gol ursu

Cu "U" Cluj şi după moarte! Iniţiativa emoţionantă prin care clubul cheamă fanii la stadion pentru derby-ul cu UTA

ucluj

Video Liga 2, etapa 15 | Petrolul - ASU Poli Timișoara 1-0. Victorie pentru "lupii galbeni". Programul complet și rezultatele...

petrolul gol arnautu

Video Cupa României | Știm toate cele opt echipe calificate în sferturi! Rezultatele complete

Trofeul Cupei României / Foto: FRF.ro

George Florescu, exasperat de Andrei Vlad: "A prins meciul vieții, o să ajungă la națională"

FOTBAL:UNIVERSITATEA CLUJ-FCSB, CUPA ROMANIEI (29.10.2019)

Video "U" Cluj - FCSB 0-1. Oaspeții au ratat un penalty, dar sunt în sferturi. Vlad, imperial, a scos o foarfecă în prelungiri

• 12:00 etapa 10 Liga a 2-a: Csikszereda-Gloria Buzau
  • 12:45 LIVE Stirile Digi Sport
  • 13:00 etapa 10 Liga a 2-a: Csikszereda-Gloria Buzau
  • 14:00 LIVE Stirile Digi Sport
  • 14:30 LIVE Premier League: Fulham-Manchester City
  • 15:15 LIVE Stirile Digi Sport
  • 15:30 LIVE Premier League: Fulham-Manchester City
  • 16:30 LIVE Stirile Digi Sport