Nicușor Bancu, dezamăgit după înfrângerea cu FCSB: ”Incredibil. La prima atingere au deschis scorul”

Ce a spus Laurențiu Reghecampf după ce FCSB i-a oprit seria de cinci victorii în Liga 1: "Am avut ghinion"

FOTBAL:UNIVERSITATEA CRAIOVA-FC VOLUNTARI, PLAY OFF LIGA 1 CASA PARIURILOR (30.04.2022)

Ștefan Baiaram consideră nedrept rezultatul cu FCSB: ”Am avut mai multe ocazii”

Toni Petrea a trăit la intensitate maximă meciul cu Universitatea Craiova. Ce l-a nemulțumit

Toni Petrea, în meciul cu Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures

Adrian Șut răsuflă ușurat după victoria cu Universitatea Craiova: ”A fost presiune asupra noastră”

Video Așa s-a decis meciul Universitatea Craiova - FCSB! Ivan Mamut, gol cu călcâiul la două minute de la intrarea pe teren

Ivan Mamut / Foto: Captură Digi Sport

Video FCSB a cerut penalty în meciul cu Universitatea Craiova! Ce arată reluările

Paul Papp și Iulian Cristea, în meciul Universitatea Craiova - FCSB / Foto: Captură Digi Sport

Video Exclusiv ”E clar”. Verdict după ce Florinel Coman a fost scos după 38 de minute la Craiova

Florinel Coman, în meciul cu Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures

Video Toni Petrea "a greșit" băncile la derby-ul Universitatea Craiova - FCSB. Reacția lui Laurențiu Reghecampf

reghe tomni petrea

Video Cum au fost surprinși Laurențiu Reghecampf și Toni Petrea, înainte de Universitatea Craiova - FCSB

Laurențiu Reghecampf și Toni Petrea, înainte de Universitatea Craiova - FCSB / Foto: Captură Digi Sport

• Mutua Madrid Open 2024 - Day 1

TENIS: Jaqueline Cristian - Barbora Krejcikova, 16:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

MEDIA: Liga Digi Sport, 17:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1