16 rezultate pentru eticheta

1-1

Video Franța - SUA 1-1. "Cocoșii" lui Deschamps, salvați de Mbappe înaintea debutului la Mondialul din Rusia

Mbappe

Video Atalanta - AC Milan 1-1. Gazdele au salvat un punct în minutele de prelungiri

Atalanta Milan duel 2018

Video Sassuolo - Napoli 1-1. Oaspeții au pierdut teren important în lupta pentru titlu

Alan Napoli

Video Granada - Osasuna 1-1. Ultimele clasate s-au anihilat reciproc

granada osasuna

Video Nepăsător sau arogant? Reacția inexplicabilă a lui Cristiano Ronaldo la golul Barcelonei

ronaldo

Suspendații de la Gloria Buzău s-au lăsat de fotbal. Romică Bunică lucrează pe semănătoare, Ion Viorel pe combină

collage-1

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Saint-Etienne - AS Monaco 1-1. Monegascii au ieșit în avantaj din derby-ul etapei din Ligue 1

monaco

VIDEO Remiză între români în Bulgaria. Litex și Ludogorets, în continuare umăr la umăr!

litex

VIDEO Gol superb marcat de Cristea la Chiajna! ”Prințul” nu mai înscrisese din 2013!

captura cristea actiune

VIDEO Bilbao-Real Sociedad 1-1. Echipa lui Valverde încă speră la Europa League

bilbao real soc

VIDEO Congo s-a calificat în ”sferturile” CAN 2015, grație unui gol marcat de Bokila!

bokila

VIDEO Valencia-Athletic Bilbao 1-1. Meci decis de două erori de arbitraj

valencia ath

VIDEO Un portar din Spania a înscris din foarfecă, în ultimele secunde ale meciului

tolo barcelo

VIDEO Victor Becali despre Dinamo: ”Degeaba e jocul bun, dacă nu câștigi și nu aduni puncte”

captura victor becali

VIDEO Rada e nemulţumit: "Şi dacă jucăm într-un bazin de înot, trebuie să câştigăm"

marian rada-2

Inima lui Gică Hagi a fost alături de ambele echipe:"Voiam să se termine 1-1 și mă bucur că a ieșit așa"