14 rezultate pentru eticheta

200 m liber

David Popovici, aur la 200 m liber, la Wroclaw

Sette Colli - Day 2

David Popovici a spus totul: ce gând i-a venit în minte imediat după finala dramatică de la 200 m liber

profimedia-0792276610

L'Equipe nu îl iartă pe David Popovici, după ce românul obținut doar locul 6 în finala de 100 m liber de la CM de Înot

Fukuoka 2023 World Aquatics Championships, Japan - 24 Jul 2023

Americanii au dat verdictul în privința lui David Popovici, după marea dezamăgire de la 200 m liber

profimedia-0791596661

"Pentru prima dată a părut muritor!" Concluzie dură, după ce David Popovici a terminat pe 4 finala de 200 m liber

profimedia-0791747684

David Popovici, locul 4 la 200 m liber, la Campionatele Mondiale de la Fukuoka

profimedia-0791564741

David Popovici, în finală la 200 m liber, la Campionatele Mondiale de la Fukuoka

International Swimming Championships 59th Settecolli, Rome, Italy - 24 Jun 2023

Presa internațională, la picioarele lui David Popovici: ”Este un testament. Puștiul-minune al României”

20th World Aquatics Championships Fukuoka 2023

Aur pentru David Popovici la 200 m liber, la Campionatele Mondiale de juniori

profimedia-0714175256

David Popovici s-a calificat cu cel mai bun timp în finala probei de 200 de metri liber de la Lima

Video David Popovici a transmis un mesaj emoționant după ce a câștigat medalia de aur la Europene

Russia Swimming European Short Course Championships

popovici6

Exclusiv Prima reacție după ce David Popovici a câștigat medalia de aur în proba de 200 m liber: "Un sportiv de excepție"