42 rezultate pentru eticheta

abha

Ciprian Tătărușanu, umilit din nou în Arabia Saudită! A ajuns la 74 de goluri încasate în acest sezon

tata

Țeapă! Ivaylo Petev a refuzat o ofertă bănoasă înainte să fie demis de la Universitatea Craiova

Bogdanov Ivaylo Petev reac�›ionează in meciul de fotbal dintre Universitatea Craiova si FC Voluntari, cont�¢nd pentru S

Andrei Burcă și Florin Tănase, înfrângere la scor de neprezentare. Ciprian Tătărușanu, victorie în Arabia Saudită

tatarusanu

Nu l-au iertat! Cum a fost numit Ciprian Tătărușanu în presa din Italia, după 0-8 împotriva lui Al-Nassr

tata

6, 7 și acum 8! Care sunt cele mai dure eșecuri suferite de Ciprian Tătărușanu, în 21 de ani de carieră

Soccer 2023: AC Milan 2:0 Atalanta

Ronaldo, fără milă față de Tătărușanu! Românul a încasat opt goluri

FotoJet (5)

Ciprian Tătărușanu, în genunchi! Numărul neverosimil de goluri încasate în doar 25 de meciuri la Abha

ciprian-tatarusanu

Laurențiu Reghecampf, învins de ”SuperTătă” în Arabia Saudită

tatarusanu

Ciprian Tătărușanu a încasat 3 goluri, iar Abha a ajuns la 10 meciuri fără victorie. Ce notă a primit românul

tata

”O nouă rușine!” Doar 2% din capacitatea stadionului de 25.000 de locuri a fost ocupată. Meciul ”a început” în minutul 90+3

abha

Nota surprinzătoare primită de Ciprian Tătărușanu, după ce a gafat și a încasat un gol în minutul 90+6

Video A ieșit din poartă! Ciprian Tătărușanu a gafat, iar echipa sa a încasat gol în minutul 90+6

tatarusanu

Ofertă pentru Marius Șumudică! Turcii au anunțat decizia finală a antrenorului român

sumudica3

Nota primită de Ciprian Tătărușanu după un nou meci de coșmar! A încasat 4 goluri, ultimul în minutul 90+7

Ciprian Tătărușanu, 11 goluri primite în ultimele două meciuri! Românul a încasat reușita decisivă în minutul 90+7

AC Milan v FK Bodż/Glimt - UEFA Europa League - Third Qualifying Round - Giuseppe Meazza

Fără milă! Ce au spus fanii lui Abha despre Ciprian Tătărușanu, după 7 goluri încasate într-un singur meci

Nota primită de Ciprian Tătărușanu, după ce a încasat 7 goluri de la Al-Hilal

tatarusanu

Ciprian Tătărușanu, ”mitraliat” din toate pozițiile de vedetele lui Al-Hilal. Câte goluri a încasat portarul român

tatarusanu

Ciprian Tătărușanu a încasat trei goluri și a primit cea mai mică notă la sfârșitul meciului

2022/2023

Nota primită de Ciprian Tătărușanu, după ce a încasat 6 goluri în Arabia Saudită

tatarusanu

Ciprian Tătărușanu a încasat cinci goluri în doar 25 de minute! Cât s-a încheiat meciul

Notele primite de Nicolae Stanciu și Ciprian Tătărușanu, după duelul românesc din Arabia Saudită

Nicolae Stanciu / Foto: twitter@damac_club

Stanciu l-a învins pe Tătărușanu, în duelul românilor din Arabia Saudită! Meci cu 6 goluri între Damac și Abha

tata

Nota primită de Tătărușanu, după ce a încasat trei goluri de la Karim Benzema în Arabia Saudită

2022/2023

Ce note au obținut Ciprian Tătărușanu și Andrei Burcă, după duelul românilor din Arabia Saudită

tatarusanu

Fără replică! Tătărușanu a încasat 4 goluri în ultimul meci, iar Abha este pe loc retrogradabil în Arabia Saudită

tatarusanu

Înger și demon! Nota primită de Ciprian Tătărușanu, după ce l-a "anihilat" pe Cristiano Ronaldo în Arabia Saudită

tatarusanu

Ciprian Tătărușanu ”l-a anihilat” pe Cristiano Ronaldo. George Timiș, debut cu dreptul la Abha

tatarusanuu

Ciprian Tătărușanu ar putea deveni coleg cu Robert Lewandowski! Anunțul presei din Spania

Ce paradox: Ciprian Tătărușanu a încasat 4 goluri în Arabia Saudită, dar a primit cea mai mare notă!

tata

Ciprian Tătărușanu a primit cea mai mică notă de pe teren, după ce a încasat 3 goluri de la Al-Ettifaq

tatarusanuu

Andrei Cordea, cel mai bun de pe teren după primul gol în Arabia Saudită! Nota primită și de Ciprian Tătărușanu

cordea

Andrei Cordea a reușit primul gol în Arabia Saudită chiar în poarta lui Ciprian Tătărușanu

andrei cordea

Efect instant! Ciprian Tătărușanu, inclus în echipa etapei în Arabia Saudită

tatarusanu

Ciprian Tătărușanu, varianta B pentru Abha! Arabii au încercat să aducă un portar de nouă ori mai scump

Ce au scris italienii despre Ciprian Tătărușanu, după ce a refuzat 4 echipe din Serie A și a dat lovitura carierei

2022/2023

Exclusiv Ciprian Tătărușanu a bătut palma cu noua echipă! ”Contract pe doi ani”

Fostul jucător al FCSB-ului a devenit impresar: numele transferat în Arabia Saudită

aymen tahar impresar

Victorie pentru Mirel Rădoi și Al-Tai în campionatul Arabiei Saudite. Poziția ocupată în clasament de echipa românului

Cristiano Ronaldo, decisiv pentru Al-Nassr! Gol marcat și o nouă revenire spectaculoasă pe tabelă

profimedia-0763659875

Video Cristiano Ronaldo, un pachet de nervi în Arabia Saudită! Gestul făcut după ce arbitrul i-a oprit un contraatac

cr7

Victorie dramatică pentru Marius Șumudică în campionatul Arabiei Saudite. Lung și Mitriță au fost titulari