11 rezultate pentru eticheta

adina diaconu

News Alert Naționala feminină de tenis de masă a României s-a calificat la Jocurile Olimpice de la Paris

tenis-de-masa1

Foto Planurile Elizabetei Samara, după ce a câștigat Champions League pentru a patra oară în carieră

eliza samara (5)

Elizabeta Samara a câștigat Champions League pentru a patra oară în carieră! În finală, s-a duelat cu o altă româncă

340001568_524078959891505_4722373920370449725_n

România avansează în optimi la Campionatul Mondial de tenis de masă

szocs

Medalii de aur pentru Adina Diaconu și Andrei Istrate la Campionatele Balcanice de tenis de masă

diaconu-istrate

bernadette

2015 ITTF World Team Cup - Day 2

Video&Foto Campioanele europene sunt talentate şi la încondeiat ouă de Paşte

oua paste (2)

Performanță superbă! Adina Diaconu este campioană europeană U21 la tenis de masă

adina-diaconu

Speranţe pentru Tokyo! Adina Diaconu e marea speranţă a României în tenisul de masă: are la 17 ani peste 200 de medalii

ad

Moment istoric! România a câştigat prima medalie de aur la un Campionat Mondial de tenis de masă, la juniori