136 rezultate pentru eticheta

adrian ungur

Adrian Ungur şi-a anunţat retragerea din tenis. Va mai juca la un singur turneu

Adrian Ungur

Video România a spulberat Marocul în Cupa Davis, în direct la Digi Sport. Tricolorii au câștigat toate meciurile

captura tenis

Revenit pe teren după şapte luni, Ungur nu se aştepta la un set la 0: "Mă uitam pe tabelă şi nu-mi venea să cred"

Video Adrian Ungur, învins în finala turneului ITF de la Piteşti

ungur

FRT a anunţat componenţa echipei României pentru meciul de Cupa Davis cu Belarus

romania cupa davis

Ungur s-a calificat în sferturi la Sibiu Open

ungur

Adrian Ungur: "Copil putea câştiga meciul cu Lopez. Avem o misiune imposibilă"

copil-1

Românii nu se tem de ”armada” spaniolă: ”Sunt favoriți, dar noi jucăm acasă”

captura romani tenis

Adrian Ungur, pe tabloul principal de la Roland Garros. Înfrângere pentru Marius Copil

roland garros

Ungur şi Copil, la o victorie de tabloul principal de simplu de la Roland Garros

rg-1

Ungur, după succesul dramatic din Cupa Davis: "Am avut crampe în setul 5"

ungur

Toate biletele pentru meciul România-Slovenia, din Cupa Davis, s-au epuizat în doar trei zile

cupa davis

Adrian Ungur a câștigat turneul Challenger de la Sibiu. Victorie românească și în concursul de dublu

Finala de simplu de la Sibiu Open a fost amânată pentru luni, din cauza ploii

adrian ungur sibiu

Crivoi, Ungur şi Apostol s-au calificat în optimile turneului challenger Sibiu Open

sibiu ungur

VIDEO Marius Copil şi Adrian Ungur s-au antrenat la Mamaia, înaintea meciului cu Slovacia, din Cupa Davis

captura copil tenis

Adversarii românilor în calificările de la Wimbledon. 3 reprezentanți pe tabloul masculin. Programul

marius copil wimbledon

Hănescu rămâne cel mai bine clasat român din ierarhia ATP

victor hanescu tenis

Ungur a pierdut dramatic în calificări, la Roland Garros. Copil şi Hănescu au învins

adrian ungur calificari

Adrian Ungur s-a calificat în sferturile de finală ale turneului de la Roma

ungur

Adrian Ungur s-a calificat dramatic în optimile Challenger-ului de la Roma!

adrian ungur roma

VIDEO Cele mai grele 10 minute! Ultimele puncte din finală au scos tot ce era mai bun din Copil și Ungur

copil captura

VIDEO Proaspeții campioni de la BRD Năstase-Țiriac Trophy, Copil si Ungur, l-au provocat pe Tecău

ungur copil-2

Tecău: "E fantastic că un cuplu românesc a ajuns în finală. Adrian şi Marius nu aveau aşteptări foarte mari"

CFT7522

VIDEO Copil şi Ungur au trecut de Mergea şi Bopanna şi s-au calificat în semifinale, la BRD Năstase Ţiriac Trophy

ungur copil

VIDEO Victorie clară pentru Copil şi Ungur, la dublu, la BRD Năstase-Țiriac Trophy

CFT6294 copy

Vasile Antonescu l-a învins pe Adrian Ungur, în calificări la BRD Năstase-Ţiriac Trophy, dar nu va juca pe tabloul principal

captura tenis brd antonescu

Adrian Ungur, în turul al doilea al calificărilor la BRD Năstase Ţiriac Trophy

VIDEO Zece români pe tabloul calificărilor la BRD Năstase Ţiriac Trophy. Meciurile încep sâmbătă, la ora 11:00

Victorii și în ultima zi pentru Marius Copil și Adrian Ungur. România - Israel 5-0

copil-davis

Prima reacție a lui Adrian Ungur după victoria cu Botzer: "A fost greu, mai ales că nu-l cunoşteam"

adrian ungur-1

FRT a anunțat componența echipei României pentru meciul de Cupa Davis cu Israel, din martie

tecau mergea

Primul trofeu românesc în ATP, în 2015. Adrian Ungur a câştigat la Casablanca!

adrian ungur tenis zgura

România se menține în Grupa 1 Euro-Africană, după 3-1 cu Suedia în Cupa Davis

adrian ungur-2

VIDEO Marius Copil, după victoria din Cupa Davis: "Mai puteam juca două seturi!"

Marius Copil a egalat situația la meciuri în confruntarea cu Suedia, după victoria cu Ymer

marius copil bucuros

VIDEO Un tie-break de vis! Ungur a câștigat titlul la dublu la BRD Brașov Challanger

premiere tenis

Ungur și Luncanu au fost eliminați în sferturile de finală de la BRD Brașov Challenger

VIDEO Adrian Ungur si Petru Luncanu, în sferturi la Braşov

captura ungur 1

VIDEO Adi Ungur se bucură de revenirea lui Mergea în echipa de Cupa Davis

mergea davis

Întâlnirea România - Suedia din Cupa Davis, la Arenele BNR din Capitală

Adrian Ungur şi Marius Copil vor juca la BRD Braşov Challenger. Lista favoriților

brd brasov challenger terenuri

Adrian Ungur a câștigat titlul la San Marino. Primul trofeu după mai bine de un an!

adrian ungur san marino

Adrian Ungur a pierdut finala de dublu la turneul challenger din San Marino

Adrian Ungur, calificat în semifinalele turneului de simplu din San Marino. La dublu joacă finala

Adrian Ungur s-a calificat în optimile de finală ale turneului de la Poznan

adrian.ungur.victorie

Adrian Ungur, învins de Giannessi în optimile turneului challenger de la Padova

adrian ungur zgura

Debutează meciurile de pe tabloul principal de la BRD Arad Challenger. PROGRAMUL

Victor Hănescu, Adrian Ungur şi Marius Copil, favoriţi pe tabloul BRD Arad Challenger